ROCKET-ШКОЛА. Консультації

Інтернет-школа сучасного гуманного лову коропа

Re: ROCKET-ШКОЛА. Консультації

Повідомлення SkolMax » 19 лютого 2013, 22:51

Doc написав:Шок-лідер з'єднувати з ледкором краще за допомогою кліпси для швидкої заміни грузів та повідків, наприклад, ось такої :
Зображення

Я звичайно вибачаюсь, що вліз у Вашу дискусію, але Ви не праві! Зєднувати шок-лідер з ледкором за допомогою будь-яких застіжок заборонено - так як це суперечить основному правилу карпфішінгу - БЕЗПЕКА РИБИ!!!
Що мається на увазі під поняттям безпечного оснащення (монтажу снасті) для лову коропа ? Перш за все можливість для риби звільниться безперешкодно від грузила або годівниці з обірваної снасті, яка повинна безперешкодно зійти у воді з лідкора і шок лідера ... Тому, між лідкором , на якому сидить Інлайн грузило, годівниця, безпечна кліпса з грузилом і шок лідером з волосінню, не повинно бути ніяких металевих вертлюгів або металевих застібок ... З'єднання між петлею лідкора і шок лідера, відбувається лише "петля в петлю" ...
Може Олег чи Влад вискаже свою думку по цьому питанню???
Кандидат в майстри спорту по спортивній ловлі коропа
Бронзовий призер Чемпіонату України

Рівненський Карповий Клуб

За це повідомлення автора SkolMax подякували: 4
DerSieger (20 лютого 2013, 19:41), slon55 (20 лютого 2013, 18:39), Valldemar (19 лютого 2013, 23:04), vdala rybalka (20 лютого 2013, 00:40)
Рейтинг:15.38%

SkolMax

Повідом.: 14
Подякував (ла): 20 раз.
Подякували: 24 раз.

Повідомлення Doc » 19 лютого 2013, 23:05

Юра! Риба буде в безпеці лише тоді, коли вона звільниться від гачка!!! Якщо відбувся обрив волосіні, чи шок-лідера - короп має набагато більше можливостей для маневрів, ніж тоді, коли виробляє кульбіти перед самим підсаком! І то... досить часто йому все ж таки вдається виплюнути гачок. Так що я дуже сумніваюся, що риба буде плавати по ставку з in-line грузилом на ледкорі. Вона за лічені секунди звільниться від гачка і попливе геть...
Модератор (від латинського moderor - стримувати).

За це повідомлення автора Doc подякували: 3
Carpfisher (25 лютого 2013, 00:14), flagman (19 лютого 2013, 23:06), рибалка (26 лютого 2013, 22:33)
Рейтинг:11.54%

Doc

Повідом.: 2247
Подякував (ла): 1196 раз.
Подякували: 4901 раз.

Повідомлення SkolMax » 19 лютого 2013, 23:20

Правила є правила! Не ми їх придумували і не нам їх відміняти! І тим більше на рахунок звільнення карпа від гачка за декілька секунд, то тут я з Вами також абсолютно не згідний! Звичайно,якщо ловиш"тузиків" по півтора кілограми, то да він звільниться швидко , або гачок випаде, або губа порветься. Якщо ж говорити про нормального трофейного коропа( а ще якщо в водоймі є мідія - то в коропа губи стають як камінь), то там вивільнити гачок буває часто проблематично. Бували випадки,що приходилось використовувати навіть і спеціальні плоскогубці. І як Ви думаєте, якщо короп плаває з гачком, грузом, лідкором , шоклідером і жилкою, то це є для нього безпечно???? Я думаю ні і впевнений,що 99 % карпятників думають так само - внаслідок чого і було придумане правило про невикористання застіжок і іншого залізяччя при зєднанні шока з лідкором.

За це повідомлення автора SkolMax подякували: 2
DerSieger (20 лютого 2013, 19:41), Valldemar (19 лютого 2013, 23:59)
Рейтинг:7.69%

SkolMax

Повідомлення flagman » 19 лютого 2013, 23:26

SkolMax написав:Правила є правила! Не ми їх придумували і не нам їх відміняти! І тим більше на рахунок звільнення карпа від гачка за декілька секунд, то тут я з Вами також абсолютно не згідний! Звичайно,якщо ловиш"тузиків" по півтора кілограми, то да він звільниться швидко , або гачок випаде, або губа порветься. Якщо ж говорити про нормального трофейного коропа( а ще якщо в водоймі є мідія - то в коропа губи стають як камінь), то там вивільнити гачок буває часто проблематично. Бували випадки,що приходилось використовувати навіть і спеціальні плоскогубці. І як Ви думаєте, якщо короп плаває з гачком, грузом, лідкором , шоклідером і жилкою, то це є для нього безпечно???? Я думаю ні і впевнений,що 99 % карпятників думають так само - внаслідок чого і було придумане правило про невикористання застіжок і іншого залізяччя при зєднанні шока з лідкором.

Юра, звичайно правила є правила. але, якщо вже станеться обрив грузила і лідкора і гачка і лески, то чи буде там застібка , чи не буде , якщо карп не зможе звільниться від грузила і лідкора, то він не звільниться чи з застібкою, чи з з"єднанням петля в петлю. Чи не так?

За це повідомлення автора flagman подякували: 3
Carpfisher (25 лютого 2013, 00:15), Doc (19 лютого 2013, 23:29), рибалка (26 лютого 2013, 22:33)
Рейтинг:11.54%

flagman

Повідом.: 337
Подякував (ла): 1637 раз.
Подякували: 919 раз.

Повідомлення Doc » 19 лютого 2013, 23:29

Я не буду роздувати в даній темі полеміку!!! Це Ваша позиція і Ви маєте право при ній лишитися. Я свою висловив!

За це повідомлення автора Doc подякували: 2
flagman (19 лютого 2013, 23:30), рибалка (26 лютого 2013, 22:34)

Doc

Повідомлення SkolMax » 19 лютого 2013, 23:38

Не так! Головне,щоб злетів груз, тоді у карпа буде на порядок більше шансів звільнитись від гачка , так як не прийдеться тягати за собою ще 100-135 грамове грузило,яке ще може й застрягнути в траві чи корягах. Для того і придумали безпечну кліпсу - для звільнення від груза - Ви ж всі дивитесь фільми від Корди і читаєте багато матеріалу, де про це дуже багато написано. І як Ви думаєте кліпса чи інлайн груз з внутрішнім діаметром 1.8 мм легше пройде через зєднання петля в петлю діаметром 1.5-1.8мм чи через застібку в 3-4мм. Я думаю і знаю, що через застібку вона взагалі не пройде,а через петлю зійде без великих проблем!

За це повідомлення автора SkolMax подякував:
DerSieger (20 лютого 2013, 19:43)
Рейтинг:3.85%

SkolMax

Повідомлення Doc » 19 лютого 2013, 23:43

SkolMax написав:Не так! Головне,щоб злетів груз, тоді у карпа буде на порядок більше шансів звільнитись від гачка , так як не прийдеться тягати за собою ще 100-135 грамове грузило...

SkolMax написав:Звичайно,якщо ловиш"тузиків" по півтора кілограми, то да

- йому буде важко.

SkolMax написав:Якщо ж говорити про нормального трофейного коропа

- то не важко :lol:

За це повідомлення автора Doc подякували: 2
Carpfisher (25 лютого 2013, 00:15), flagman (19 лютого 2013, 23:46)

Doc

Повідомлення SkolMax » 19 лютого 2013, 23:45

Doc написав:Я не буду роздувати в даній темі полеміку!!! Це Ваша позиція і Ви маєте право при ній лишитися. Я свою висловив!

Ну хай нас розсудять Олег чи Влад, або Василь Валерійович! Просто не хочеться,щоб люди вчились помилкам, які приведуть в подальшому до травмування риби!
До речі в регламенті будь-яких карпових змагань чітко прописана заборона про використання будь-яких застіжок при зєднанні шока і лідкора - лише петля в петлю! Буде натхнення можете прочитати!

SkolMax

Повідомлення SkolMax » 19 лютого 2013, 23:47

Doc написав:
SkolMax написав:Не так! Головне,щоб злетів груз, тоді у карпа буде на порядок більше шансів звільнитись від гачка , так як не прийдеться тягати за собою ще 100-135 грамове грузило...

SkolMax написав:Звичайно,якщо ловиш"тузиків" по півтора кілограми, то да

- йому буде важко.

SkolMax написав:Якщо ж говорити про нормального трофейного коропа

- то не важко :lol:

Тузик під вагою груза порве або розкурочить собі губу, крупний карп скоріше за все, залежно від напрямку його руху, зажене гачок ще глибше!!!

SkolMax

Повідомлення flagman » 19 лютого 2013, 23:51

SkolMax написав:
Doc написав:Я не буду роздувати в даній темі полеміку!!! Це Ваша позиція і Ви маєте право при ній лишитися. Я свою висловив!

Ну хай нас розсудять Олег чи Влад, або Василь Валерійович! Просто не хочеться,щоб люди вчились помилкам, які приведуть в подальшому до травмування риби!
До речі в регламенті будь-яких карпових змагань чітко прописана заборона про використання будь-яких застіжок при зєднанні шока і лідкора - лише петля в петлю! Буде натхнення можете прочитати!

От і добре, а то можна відстоювати свою позицію до ранку ;)

За це повідомлення автора flagman подякували: 2
Carpfisher (25 лютого 2013, 00:15), Doc (20 лютого 2013, 07:21)

flagman

Повідом.: 337
Подякував (ла): 1637 раз.
Подякували: 919 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до ROCKET-ШКОЛА

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість