ROCKET-ШКОЛА. Змагання

Інтернет-школа сучасного гуманного лову коропа

Re: ROCKET-ШКОЛА. Змагання

Повідомлення flagman » 18 квітня 2016, 05:34

Завжди радий допомогти! ;)
flagman

Повідом.: 337
Подякував (ла): 1637 раз.
Подякували: 918 раз.

Повідомлення Doc » 18 квітня 2016, 22:40

Зображення

Відкриття :D

Зображення
Зображення
Зображення

Жеребкування :shock:

Зображення

9 сектор - команда «SK Rocket», Rocket-Школа, м.Рівне

Зображення

10 сектор - команда «A team», Rocket-Школа, м.Здолбунів

Зображення

4 сектор - команда «Dr.Carp», Rocket-Школа, м.Рівне

Зображення

8 сектор - команда «CarpDetector», м.Рівне

Зображення

3 сектор - команда «Спортивна рибалка - Дубно», м.Дубно

Зображення

6 сектор - команда «Вдала рибалка», м.Рівне

Зображення

7 сектор - команда «Октопус», м.Кременець

Зображення

5 сектор - команда «Сергій», м.Кременець

Зображення

1 сектор - команда «Грізлі», м.Дубно

Зображення

2 сектор - команда «Дубно-Карп», м.Дубно

Роз'їзд по секторах :

Зображення
Зображення

Халепа ... :o :( :evil:

Зображення

Розташування та облаштування :ugeek:

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Майбутні чемпіони :roll:

Зображення

Риба! :lol: :D

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Грамоту та сертифікат на 1000 грн. від компанії Rocket Baits за найбільшу рибу змагань отримала команда «Грізлі», м.Дубно!

Зображення

Кубок, грамоту та сертифікат на 1500 грн. від компанії Rocket Baits за І місце отримала команда «A team», Rocket-Школа, м.Здолбунів!

Зображення

Грамоту та сертифікат на 1000 грн. від компанії Rocket Baits за ІІ місце отримала команда «Вдала рибалка», м.Рівне!

Зображення

Грамоту та сертифікат на 500 грн. від компанії Rocket Baits за ІІІ місце отримала команда «Октопус», м.Кременець!

Зображення

Фото призерів 8-)

Зображення

та учасників :geek:

Зображення

Далі буде ... 8-)
Модератор (від латинського moderor - стримувати).

За це повідомлення автора Doc подякували: 7
Баракуда Діма (19 квітня 2016, 05:10), Андрій Ш (20 квітня 2016, 17:01), expert (20 квітня 2016, 06:53), flagman (19 квітня 2016, 06:38), Komandos (19 квітня 2016, 18:18), Sniper (19 квітня 2016, 20:04), Паша бойл (20 квітня 2016, 20:15)
Рейтинг:26.92%

Doc

Повідом.: 2244
Подякував (ла): 1194 раз.
Подякували: 4898 раз.

Повідомлення Komandos » 20 квітня 2016, 18:36

Команда SK Rocket Як на мене то змагання пройшли на вищому рівні як для такої пори риба клювала активно.Компанія зібралася дружня,бородьба була чесна,виграв найселніший з чим вітаю команду A team.З нетерпынням чикатимуму наступних змагань.

За це повідомлення автора Komandos подякували: 3
Doc (20 квітня 2016, 19:43), Sniper (20 квітня 2016, 21:29), Паша бойл (20 квітня 2016, 20:15)
Рейтинг:11.54%

Komandos

Повідом.: 184
Подякував (ла): 1664 раз.
Подякували: 426 раз.

Повідомлення Doc » 20 квітня 2016, 20:02

BIG FISH змагань - 7860. Команда «Грізлі», м.Дубно :)

Зображення

За це повідомлення автора Doc подякували: 2
Komandos (20 квітня 2016, 20:41), Паша бойл (20 квітня 2016, 20:15)
Рейтинг:7.69%

Doc

Повідомлення Doc » 20 квітня 2016, 20:17

За це повідомлення автора Doc подякували: 4
Андрій Ш (21 квітня 2016, 15:06), Komandos (20 квітня 2016, 21:13), Sniper (20 квітня 2016, 21:45), Паша бойл (24 квітня 2016, 17:41)
Рейтинг:15.38%

Doc

Повідомлення Андрій Ш » 20 квітня 2016, 20:37

Відкриття сезону , та змагання в Шумську!
Зображення
Все почалося з того, що в Рокет Школі вирішили провести змагання по карпфішингу , до участі запрошували всіх бажаючих, і ми з кумом Андрієм, вирішили взяти участь у цих змаганнях, тому що ми є учасниками Рокет Школи ,і представляли її на турнірі разом з СК Рокет і ДР. КАРП . Для нас ця риболовля була першою в році, тобто була й відкриттям сезону!
Підготовку ми почали ще з зими , думали над тактикою, доукомплектовувалися, так всього і не купили…ціни високі . Назву команді придумали просту і логічну - «А .Теам» , що в перекладі – команда Андріїв :lol: . Наша ціль, цих змагань, була – добре виступити, а потім ,коли дізналися імена учасників змаганнь, нам потрібно було везіння з вибором сектора, так як більшість учасників кидають вудками до 140 метрів, а окремі команди професіоналів, з досвідом змаганнь, ще далі… вони могли б з легкістю нас перекрити, що в кінці змаганнь і сталося… . Конкурувати з ними було б важко якби в нас був не крайній сектор. Тому я вирішив тягнути крайній сектор ;) , думали 9-й, але я тягнув другим , Саша Снайпер перший, встиг витягнути 9 сектор. То я вирішив 10 витягнути
Зображення
Приїхали в 10 сектор, почали розкладати речі ,організовувати місце ловлі
Зображення
. Після старту змаганнь, , закинули вудки в воду на авось ,без маркерування ,тому що доскладували наш табір, поки складали, Андрій встиг зловити карпика ,через 40 хв після старту змаганнь, правда не залікового, але це вже радувало ,так як відбулася перша покльовка.
Зображення

Потім в мене сталися дві покльовки з інтервалом в хвилину, один карпик на 900грам, а інший 1 кг ,це була перша залікова риба.
Зображення
Ми почали маркеритися ,знайшли плавний перепад глибини, і трохи далі від його вирішили зробити нашу точку лову. Кормилися на 80 метрах, ловили з точки і за її межами…
На другий день ,на ранішньому закормі, обірвали спомб, від того моменту в нас змінилася тактика, кормити прийшлося ракетою і це було дуже важко.. , ми не могли за одну годину висипати стільки ж корму як спомбом, тому включили в тактику -корміння сипухою, шарами з різаними бойлами , ну і ракетою… Це дало непоганий результат на 2 добу, Андрій мав багато покльовок
Зображення
Зображення
в мене клювало не часто в той день , але я не розчаровувався
Зображення
далі ми збільшували масштаби закорму, розраховували на пік покльовок на 3 добу.
Зображення
Немаючи досвіду змаганнь, ми проспали тактику сусідів з ліва, які зрозуміли, що з нами потрібно робити :? , вони перебудували тактику вночі …я це зрозумів коли вийшов на нічне перезакидання, сусіди ловили по пейджеру без звуку..відразу закралися думки, що нас планують перекрити, але все по чесному, сусіди крайні вудки, що з нашої сторони почали кидати, дуже далеко за горизонт :o ,і ніч третьої доби і частково ранок в нас були зі слабими покльовками :( ,в той час як команда Карп Детектор витягувала рибу за рибою, думаю якби їм ще трохи часу, вони б вийшли на перше місце :!: . Карп Детектори виправдали свою назву, вичислили карпа і почали ловити, це був справжній професіоналізм і урок для нас, що на змаганнях розслаблятися не можна.
Дуже сподобалася команда Вдала Рибалка ,вони впевнено, без зайвих рухів і нервів поступово ловили рибу ,видно було досвід і професіоналізм. Вразили далекі по відстані закорми спомбом ,одночасно два учасники команди двома спомбами,бомбили свою точку кормом. Рибу вони ловили наче по графіку :ugeek: .
Спочатку я невірив, що можемо виграти турнір , але коли на другі сутки ,ми наловили трохи риби , такі думки почали закрадатися і ввімкнулося шалене переживання за результат.
Зображення
Зображення
Зображення
Наша команда змогла відірватися на декілька кілограм і вийти на перше місце :D . Потім, в неділю в ранці ,перед закінченням змаганнь, ми сиділи і дивилися як клює карп в команди Карп Дететктор, здавалося ,що вони одні з всіх учасників ловлять, потім кльов поступово послабився і зупинився у всіх команд , тільки ще відбулося пару поодиноких покльовок по берегах, а в нас 2 сходи :evil: .
Нам зіграло на руку те, що кльов припинився коли ми ще лідирували ,це дало змогу виграти турнір
Зображення
Якби клювало протягом всього ранку ми можливо і не потрапили б в призи, або «натрощили» ще більше риби :lol: ! В нас за турнір на двох 33 покльвки: 4 незасіклося, 1 сход, 17 залікових риб, 11 не залікових . От так фартовість сектора і відсутність кльову в кінці змагань , зробило з нас чемпіонів цього турніру.
Турнір пройшов цікавоі весело,хоча дуже потомилися, організатори і судді провели все на високому рівні. Дякую Рокет Школі і її керівнику Юрію Тарасюку за чудові змагання!
Зображення
Дякую всім учасникам за чудову компанію!!!!
Зображення
Зображення
(Вибачаюсь на перед ,що можливо когось не згадав, чи образив. Писав тільки за сусідній сектор ,тому що саме роблять інші сектора майже не було видно, «Карп Детектор» не ображайтеся!)

За це повідомлення автора Андрій Ш подякували: 4
Doc (20 квітня 2016, 21:36), Komandos (20 квітня 2016, 20:51), Sniper (20 квітня 2016, 21:52), Паша бойл (24 квітня 2016, 17:42)

Андрій Ш

Повідом.: 104
Подякував (ла): 181 раз.
Подякували: 233 раз.

Повідомлення Sniper » 20 квітня 2016, 22:06

Друзі вітаю вас з перемогою, тепер розумію що до наступних змагань требе готовитись краще. Так як мали дуже багато помилок які треба виправить. Дякую організаторам за хороші змаганя, командам за боротьбу.
З повагою команда SK Rocket

За це повідомлення автора Sniper подякували: 3
Андрій Ш (21 квітня 2016, 15:06), Doc (21 квітня 2016, 08:59), Komandos (21 квітня 2016, 05:39)

Sniper

Повідом.: 35
Подякував (ла): 302 раз.
Подякували: 110 раз.

Повідомлення Doc » 22 квітня 2016, 11:18

Команда «Октопус», м.Кременець - 7350

Зображення
Зображення
Зображення

За це повідомлення автора Doc подякували: 3
Андрій Ш (26 квітня 2016, 21:36), Sniper (23 квітня 2016, 19:54), Паша бойл (24 квітня 2016, 17:42)

Doc

Повідомлення Паша бойл » 24 квітня 2016, 20:25

Для мене рибалка-це справжнє хобі. Але коли приймаєш участь у змаганнях, перетворюється на справжній спорт. Я до цього готувався заздалегіть. Було прочитано багато статей, проглянуто не один відеоролик. Вже 4 роки я ловлю на свої самокати і переконуюсь, що це не дарма. Нещодавно була нагода лишній раз в цьому переконатись. З 14 по 17 квітня у с. Круголець Шумського району відбулося змагання, що організувала "Rocket School" Команди зареєструвалися ще за місяць до змагань. І ось нарешті 9 година 14 квітня збір команд. О 10год жеребкування. Нашій команді "Oktopus" випадає сьомий сектор. Після цього їдемо на свій сектор,готуємося до старту, який відбудеться о 12.00. Нарешті старт. Маркеруємось , находим непогане місце: перехід з мулу на більш твердішу ділянку. Робочі удилища по одному находять свої місця. Насадка , як я вже говорив , мої самокати з пва стиком " Mendess" від" Rocket Baits" І ось воно перше очікування цього чарівного звука піщалки чи пейджера. Не дочекавшись до 18.00 починаєм кормити сектор .Чому в шість вечора? Тому що з 18.00 до 19.00 це час встановлений регламентом для зокормлення. Наша прикормка на першу добу складалась з 80% зернових і 20% - це бойли і пелет, щоб зібрати всю рибу малу і велику. Через деякий час о 2 ночі був перший карп, о 5 ранку другий . Вони були невеликі , але це були перші карпи цього сезону. На другу добу ми відмовилися від зернових і кормилися лише бойлами і пелетом і це дало результат, на який ми сподівалися. О 23.55год був спійманий короп на 7.350кг, це був "Big Fish" другої доби, вночі ще було впіймано декілька риб. Так закінчилась друга доба.Цей короп був подарунком моєму кумові, який був зі мною в команді і в якого 15 квітня день народження. Третя доба була не така щедра як друга, але все таки дала нам пару паравозів. Одним словом, ми дуже задоволені змаганнями. Ловили ми на мої самокати, кормилися теж ними. Лише дві рибини було впіймано на іншу насадку. Прикормочна програма спрацювала на 75%. Результат наших старань - третє призове місце. Хочеться висловити щиру подяку від мене особисто і від команди " Oktopus " організаторам змагання" Rocket School " , Юрію Тарасюку і його команді, а також власнику водойми Олегу. Щирий та низький вам уклін і до зустрічі на наступних змаганнях!!!!!!!
Приєднані файли
Жеребкування

За це повідомлення автора Паша бойл подякували: 4
Андрій Ш (26 квітня 2016, 21:36), Doc (24 квітня 2016, 21:03), Komandos (24 квітня 2016, 21:43), Sniper (25 квітня 2016, 08:04)

Паша бойл

Повідом.: 7
Подякував (ла): 99 раз.
Подякували: 7 раз.

«ROCKET CARP 2016»

Повідомлення Doc » 23 липня 2016, 18:48

V ЮВІЛЕЙНИЙ ТУРНІР
ІЗ СПОРТИВНОГО ЛОВУ КОРОПА «ROCKET CARP 2016»
https://www.facebook.com/events/7650036 ... _tab=posts

Зображення
Doc

Поперед.Далі

Повернутись до ROCKET-ШКОЛА

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість