ROCKET-ШКОЛА. Змагання

Інтернет-школа сучасного гуманного лову коропа

ROCKET-ШКОЛА. Змагання

Повідомлення Doc » 10 березня 2016, 19:43

Зображення

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення змагань із спортивного лову коропа
«І ВІДКРИТИЙ КУБОК ROCKET-ШКОЛИ»


Організатор : Rocket-Школа
Спонсор : Компанія «Rocket Baits&Tackle»
Дата : 14-17.04.2016
Місце : водойма поблизу м.Шумськ, Кременецький район, Тернопільська область (Мал. 1)
Вартість : 500 грн. (оренда водойми, організаційні витрати)

Розклад проведення змагань :

- 14.04.2016 року, 9.00 - 10.00 - Збір та заїзд на водойму.
Загальний збір всіх учасників змагань відбуватиметься з 9.00 до 9.30 на АЗС «АВІАС ПЛЮС», що знаходиться на околиці міста на трасі Р26 (Мал. 1).
- 14.04.2016 року, 10.00 - 11.00 - Відкриття змагань. Жеребкування.
- 14.04.2016 року, 11.00 - 12.00 - Розташування в секторах.
- 14.04.2016 року, 12.00 - СТАРТ змагань.

- 17.04.2016 року, 12.00 - ФІНІШ змагань.
- 17.04.2016 року, 13.00 - Нагородження переможців. Закриття змагань.

Зображення
Мал. 1.
1 - АЗС «АВІАС ПЛЮС»
2 - Зона проведення змагань (розташування секторів)


РЕГЛАМЕНТ:

1. Основні положення :

1.1. Команда-учасник (суб’єкт) змагань складається з двох осіб.
1.2. Дозволяється представлення суб’єкта змагань однією особою.
1.3. Реєстрація суб’єктів змагань відбувається шляхом подачі (надсилання) заявки на електронну пошту rocketschoolrivne@gmail.com
1.4. В заявці необхідно вказати : назву команди, прізвище та ім’я капітана, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, який населений пункт (компанію) представляє команда.
1.5. В залік зараховуються спіймані коропи та білі амури, вагою 1 кг і більше.
1.6. Переможець визначається за найбільшою сумарною вагою всієї спійманої риби. У разі рівності результатів перевага віддається учаснику, що має більшу середню вагу риби.
1.7. Реєстрація та оплата участі в змаганнях :
- Вартість участі в змаганнях становить 500 грн. з суб’єкта та складається з двох частин : оренда водойми та організаційні витрати.
- Перша частина вартості - 250 грн. повинна бути сплачена до 01.04.2016 року на рахунок організаторів змагань (буде надано в приватному порядку). Тільки за таких умов команда вважається офіційно зареєстрованою для участі в змаганнях. Решта суми (250 грн.) сплачується перед жеребкуванням.
- Команда, відсутня на місці офіційного відкриття змагань на момент жеребкування, дискваліфікується і не може брати у них участь. Авансовий внесок в такому випадку даній команді не повертається.
1.8. Максимальна кількість команд, що можуть приймати участь в змаганнях - 10

2. Вимоги до снастей, оснастки, насадки, прикормки та годовування :

2.1. Дозволена до використання лише донна снасть.
2.2. Усі елементи монтажу повинні бути виготовлені таким чином, щоб не наносили шкоду рибі, а в разі обриву, вона могла легко від них звільнитися.
2.3. Використання не гуманних монтажів та оснасток таких, як «макушатник», «смоктун» та їм подібних категорично забороняється.
2.4. Заборонено використання будь-яких видів годівниць, в т.ч. «Метод»; обліплення прикормкою елементів монтажу.
2.5. Заборонено використання тваринних насадок та ікри; їх використання в прикормці в якості складових.
2.6. Кожен суб’єкт змагань може ловити на чотири вудки, по одному гачку на кожній.
2.7. В зоні лову дозволяється встановлювати лише два поплавка-маркера.
2.8. Протягом всього часу змагань (цілодобово) дозволяється проводити підгодовування свіму за допомогою «кобри» або стіка (точкове догодовування за допомогою розчинних матеріалів, що доставляються у воду разом з оснасткою під час закидання спорядженої снасті) для доставки дрібної прикормки - бойлів та ін. фабричного приготування або прикормки, виготовленої самостійно із застосуванням каліброваних пристосувань діаметром не більше 40 мм.
2.9. Використання для підгодовування свіму спомба, ракети, пращі чи «парашута» дозволено тільки в спеціально відведений для цього час - з 10.00 до 11.00 та з 18.00 до 19.00
2.10. Підгодовування проводиться тільки зі своєї робочої зони з берега - захід у воду категорично заборонений.
2.11. Використання дистанційно керованих засобів, плавзасобів та пневмомеханізмів для доставки прикормки і оснастки в точку лову заборонено.

3. Ловля, поводження з рибою, зважування, поведінка на березі :

3.1. Лише учасники команди можуть закидати снасті, підсікати і підсачувати спійману рибу і лише в своєму секторі. Ніхто сторонній, включаючи сусідів-учасників не мають права допомагати підсачувати або виважувати рибу. Це стосується так само команди, що складається з одного учасника.
3.2. Закидання снастей проводиться тільки зі своєї зони з берега або вимостка - захід у воду забороняється! Закидання безпосередньо під уявну лінію розмежування зон лову забороняється!
3.3. Виважування риби має відбуватися тільки зі своєї робочої зони. Якщо під час виважування риби буде зачеплена снасть сусідів, то вони можуть, але не зобов'язані заявити протест - в цьому випадку спіймана риба не буде зарахована.
3.4. Заходити у воду при підсачуванні й виважуванні можна настільки, наскільки це необхідно, але не глибше, ніж до поясу спортсмена.
3.5. Діставати рибу з води можна тільки за допомогою підсака. Діставання риби з води руками вважається необережним поводженням з рибою та карається відповідно правилам.
3.6. Спіймана риба дістається з підсака і звільняється від гачка з максимальною обережністю і тільки на спеціальному маті або у воді (ні в якому разі не на землі!). До зважування риба зберігається тільки в спеціальному мішку, не більше, ніж одна риба на мішок! Команди без коропового мішка і коропового мата до змагань не допускаються.
3.7. Під час маніпуляцій з рибою на маті - наприклад, підготовка до фотографування її слід поливати водою!
3.8. Зважування буде проводитися двічі на добу о 8.00 та о 16.00. Про впійманого коропа вагою 10 і більше кілограм чи білого амура будь-якої залікової ваги, для якнайшвидшого їх зважування, відразу ж слід повідомити суддів.
3.9. Для зважування риби у всіх учасників змагань використовуються одні й ті ж ваги, що протягом всього часу змагань знаходяться в судді.
3.10. Зважування риби проводиться суддею у присутності представника організатора змагань та хоча б одного сусіда команди, рибу якої зважують. Сусіди можуть відмовитися від присутності на зважуванні тільки за умови внесення до протоколу відповідної позначки (про відмову).
3.11. Вагою риби вважається чітко зафіксований показник циферблату ваги.
3.12. Результати зважування заносяться до протоколу тільки суддею.
3.13. Після зважування риба з максимальною обережністю відразу ж випускається назад у водойму.
3.14. Риба, що матиме ознаки не обережного з нею поводження під час виважування, підсачування, фотографування, і таке ін. або загинула, не зараховується, а суддями та організаторами розглядається питання про причини події та про можливі організаційні висновки щодо команди.
3.15. Фотографування спійманої риби, якщо потрібно, здійснюється відразу ж після зважування у присутності судді, після чого риба повинна бути відразу ж відпущена. В окремих випадках (коли спіймана велика риба в темний час доби) оргкомітет змагань може просити залишити рибу в мішку після зважування до настання світанку для фотографування організаторами.
3.16. УВАГА! Під час фотозйомки риба повинна знаходитися на мінімальній висоті над короповим матом - фотографуватися з рибою стоячи забороняється! Для випускання риба переміщається до води тільки в короповому мішку, матраці або підсаці! У разі, якщо зазначені в цьому пункті порушення мали місце, але з наступним падінням риби, команда, яка допустила це, отримає жовту картку.
3.17. При виважуванні риби в темний час доби дозволено використання малопотужних ліхтариків - використання потужних ліхтарів, а також освітлення води, не пов'язане з процесом виважування карається попередженням.
3.18. Забороняється шуміти, купатися, вживати алкоголь. В темну пору доби забороняється розводити вогнища.
3.19. Учасники змагань зобов'язані не чинити перешкод у роботі журналістів, фото- та кінооператорів, які офіційно співпрацюють з оргкомітетом змагань (тобто, що все, що не заховане або з не заклеєною етикеткою, має право бути сфотографованим і знятим на відео, але не може чіпатися руками, крім суддів в окремих випадках).
3.20. Учасники та гості змагань зобов'язані вести себе коректно при спілкуванні з суддями, організаторами, працівниками забезпечення турніру та акредитованими журналістами, фото- та відеооператорами.
3.21. Учасникам і гостям забороняється перебувати на території проведення змагань в стані алкогольного сп'яніння і під дією наркотичних засобів!
3.22. Відповідальність за порушення регламенту одним учасником несе вся команда
3.23. Все сміття повинно бути акуратно зібране в поліетиленові мішки, які вивозяться організаторами змагань під час (за потребою) та після змагань.

4. Транспортні засоби, гості та глядачі :

4.1. Тільки акредитований авто-мото транспорт може вільно пересуватися в зоні проведення змагань після стартового сигналу. Зона проведення змагань - не менше 100 метрів від берегової лінії, таким чином, транспорт гостей та глядачів залишається поза цією зоною. Подальші пересування тільки пішки.
4.2. Транспортні засоби (ТЗ) учасників змагань повинні бути розташовані так, що б не створювати перешкод для візуального спостереження за подіями в робочій зоні (рингу). Виїзд ТЗ учасників зі своїх місць дозволений тільки з відома судді, який видає тимчасовий пропуск для даного ТЗ. Знаходження ТЗ учасників змагань поза зоною проведення змагань без спеціальної перепустки карається жовтою карткою. Повернення ТЗ на місце відбувається також з відома судді.
4.3. Знаходження гостей і глядачів у секторах учасників дозволено тільки у світлий час доби.
4.4. Гості допускаються в сектор лише за наступних умов :
- учасник змагань зобов'язаний про майбутній візит до нього гостей попередити суддю своєї зони, попередньо отримавши згоду на це своїх найближчих сусідів;
- гості в обов'язковому порядку реєструються у штабі змагань, після чого вони отримують перепустку для відвідування певного сектора;
- забороняється пересування автотранспорту гостей по дорогах вздовж озера;
- при першому ж зауваженні (претензії) з боку сусідів, гості зобов'язані покинути зону проведення змагань, а щодо приймаючої сторони - суддями розглядається питання про застосування штрафних санкцій;
- учасники змагань несуть повноцінну відповідальність за поведінку своїх гостей згідно з Регламентом.
4.5. Глядачі допускаються в сектор тільки за погодженням з учасниками, суддями та організаторами.

5. Штрафні санкції :

5.1. Порушення будь-яких обмежень, прописаних в даному Регламенті карається попередженням. Наявність двох попереджень прирівнюється до жовтої картки. При наявності двох жовтих карток команда знімається зі змагань.
5.2. Застосування тваринних компонентів в якості насадок або складових прикормки, а також наявність їх під час проведення змагань серед снастей і в багажі учасників або їх гостей карається виключенням команди із змагань.
5.3. Порушення положень, що стосуються вимоги до монтажів і оснасток карається виключенням команди із змагань.
5.3. Необережне поводження з рибою карається жовтою карткою крім випадків, коли рибу беруть за зябра або кидають на землю - в цьому випадку команда знімається зі змагань.
5.4. Непред'явлення риби до зважування під час чергового проходу суддів прирівнюється до необережного поводження з рибою.
5.5. Не використання коропового мата (або його замінника) карається зняттям даної риби з заліку та жовтою карткою для команди.
5.7. Команда, виключена із змагань повинна покинути свій сектор протягом 3-х годин з моменту винесення суддями чи організаторами даного рішення.

6. Судді, суддівство, жеребкування, спірні питання :

6.1. Усі питання щодо суддівства обговорюються та вирішуються під час відкриття турніру до жеребкування.
6.2. Вміст кульок чи капсул для жеребкування перевіряється безпосередньо перед його початком колегіально : представниками організатора, суддями, представниками команд.
6.3. Про спірні питання суддя зони повинен бути повідомлений протягом 60 хвилин з моменту їх виникнення. Повідомлення подається в письмовій формі.
6.4. В якості доказів для вирішення спірних питань до повідомлення можуть бути додані фото чи відеоматеріали, показання сусідів, очевидців.
6.5. Спірні питання розглядаються комісією у складі : головний суддя змагань, судді відповідної зони, двоє сусідів команди, до якої виникла претензія, організатори змагань. Присутність пред'явника претензії обов'язково.
6.6. При розгляді спірних питань рішення головного судді змагань є вирішальним, і оскарженню не підлягає. Якщо виникла потреба у голосуванні - при рівності голосів, думка головного судді є визначальною.

7. Призовий фонд :

7.1. І місце - Кубок, сертифікат* від компанії Rocket Baits&Tackle на 1500 грн.
7.2. ІІ місце - сертифікат* від компанії Rocket Baits&Tackle на 1000 грн.
7.3. ІІІ місце - сертифікат* від компанії Rocket Baits&Tackle на 500 грн.
7.4. BIG FISH - сертифікат* від компанії Rocket Baits&Tackle на 1000 грн.

* Отоварюються в інтернет-магазині http://www.rocket-baits.ua

- Дотримання чистоти та порядку в секторах під час змагань обов'язкова!

- Самостійна доставка мішків із сміттям на пункт збору після змагань вітається.

- Організаційний комітет залишає за собою право доповнити чи частково змінити деякі пункти даного Регламенту без попереднього узгодження із зареєстрованими суб’єктами.
Модератор (від латинського moderor - стримувати).

За це повідомлення автора Doc подякували: 3
Komandos (11 березня 2016, 12:11), Sniper (11 березня 2016, 07:30), Паша бойл (10 березня 2016, 22:04)
Рейтинг:11.54%
 
Аватар користувача
Doc
 
Повідом.: 2247
З нами з: 06 жовтня 2011, 19:57
Звідки: м.Рівне
Подякував (ла): 1196 раз.
Подякували: 4901 раз.

Re: ROCKET-ШКОЛА. Змагання

Повідомлення Doc » 12 березня 2016, 20:06

Увага :!:

Основний склад команд набрано! Подальша реєстрація буде відбуватися в резерв!

1. SK Rocket (м.Рівне, Rocket-Школа) - оплачено
2. A team (м.Здолбунів, Rocket-Школа) - оплачено
3. Dr.Carp (м.Рівне, Rocket-Школа) - оплачено
4. CarpDetector (м.Рівне) - оплачено
5. Спортивна рибалка - Дубно (м.Дубно) - оплачено
6. Вдала рибалка (м.Рівне) - оплачено
7. Октопус (м.Кременець) - оплачено
8. Сергій (м.Кременець) - оплачено
9. Грізлі (м.Дубно) - оплачено
10. Дубно-Карп (м.Дубно) - оплачено

Список команд буде оприлюднюватися по мірі поступлення на рахунок організаторів авансового внеску :lol:
Модератор (від латинського moderor - стримувати).

За це повідомлення автора Doc подякували: 3
Komandos (30 березня 2016, 18:28), Sniper (12 березня 2016, 21:59), Паша бойл (12 березня 2016, 23:43)
Рейтинг:11.54%
 
Аватар користувача
Doc
 
Повідом.: 2247
З нами з: 06 жовтня 2011, 19:57
Звідки: м.Рівне
Подякував (ла): 1196 раз.
Подякували: 4901 раз.

Re: ROCKET-ШКОЛА. Змагання

Повідомлення Doc » 30 березня 2016, 17:28

Увага :!:

Змінено зону проведення змагань!

Сектори розташовуватимуться по обидвох берегах водойми в шаховому порядку!

Орієнтовна схема розташування секторів :


Зображення
Модератор (від латинського moderor - стримувати).

За це повідомлення автора Doc подякували: 4
Андрій Ш (01 квітня 2016, 22:47), Komandos (30 березня 2016, 18:27), Sniper (31 березня 2016, 20:29), Паша бойл (30 березня 2016, 22:51)
Рейтинг:15.38%
 
Аватар користувача
Doc
 
Повідом.: 2247
З нами з: 06 жовтня 2011, 19:57
Звідки: м.Рівне
Подякував (ла): 1196 раз.
Подякували: 4901 раз.

Re: ROCKET-ШКОЛА. Змагання

Повідомлення Doc » 30 березня 2016, 18:15

Ширина рингу (робочої зони) - територія, в якій повинен відбувається власне процес лову становить 6 м.

Оптимальним є розташування «робочих» вудилищ в центрі рингу перпендикулярно до передньої обмежувальної стрічки. В такому випадку, волосінь (лєска) крайніх не повинна відхилятись від продовження їх уявної лінії більше, ніж на 30*. Але, в будь-якому випадку волосінь будь-якого вудилища не повинна пересікати уявну лінію продовження бокової обмежувальної стрічки!


Зображення
Модератор (від латинського moderor - стримувати).

За це повідомлення автора Doc подякували: 3
Komandos (30 березня 2016, 18:27), Sniper (31 березня 2016, 20:29), Паша бойл (30 березня 2016, 22:53)
Рейтинг:11.54%
 
Аватар користувача
Doc
 
Повідом.: 2247
З нами з: 06 жовтня 2011, 19:57
Звідки: м.Рівне
Подякував (ла): 1196 раз.
Подякували: 4901 раз.

Re: ROCKET-ШКОЛА. Змагання

Повідомлення Doc » 30 березня 2016, 18:22

Увага :!:

З метою технічної підготовки секторів до змагань, їх організатори прибудуть на територію водойми 14.04.2016 о 5.00

Запрошуються усі бажаючі поспостерігати, проконтролювати, допомогти :lol: АЛЕ! Усі транспортні засоби до 9.00 лишатимуться за шлагбаумом!
Модератор (від латинського moderor - стримувати).

За це повідомлення автора Doc подякували: 4
Андрій Ш (01 квітня 2016, 22:29), Komandos (30 березня 2016, 18:27), Sniper (31 березня 2016, 20:29), Паша бойл (30 березня 2016, 22:52)
Рейтинг:15.38%
 
Аватар користувача
Doc
 
Повідом.: 2247
З нами з: 06 жовтня 2011, 19:57
Звідки: м.Рівне
Подякував (ла): 1196 раз.
Подякували: 4901 раз.

Re: ROCKET-ШКОЛА. Змагання

Повідомлення L\A\V » 01 квітня 2016, 19:13

1. На підставі чого було прийняте рішення зробити ширину "рингу" - 6м :o :?:
2. Яка орієнтовна відстань між секторами/"рингами" :?:
A team.

За це повідомлення автора L\A\V подякував:
Андрій Ш (01 квітня 2016, 22:29)
Рейтинг:3.85%
 
L\A\V
 
Повідом.: 2
З нами з: 25 січня 2013, 23:41
Подякував (ла): 1 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: ROCKET-ШКОЛА. Змагання

Повідомлення Doc » 01 квітня 2016, 19:52

L\A\V написав:1. На підставі чого було прийняте рішення зробити ширину "рингу" - 6м :o :?:
2. Яка орієнтовна відстань між секторами/"рингами" :?:
A team.

1. На підставі рішення організаторів, виходячи з технічних можливостей водойми!
2. 60 м
Модератор (від латинського moderor - стримувати).

За це повідомлення автора Doc подякували: 2
Андрій Ш (01 квітня 2016, 22:29), Komandos (01 квітня 2016, 20:16)
Рейтинг:7.69%
 
Аватар користувача
Doc
 
Повідом.: 2247
З нами з: 06 жовтня 2011, 19:57
Звідки: м.Рівне
Подякував (ла): 1196 раз.
Подякували: 4901 раз.

Re: ROCKET-ШКОЛА. Змагання

Повідомлення L\A\V » 01 квітня 2016, 20:17

Дякую. Оптимально для комфортної роботи було б 10-12м., але .. (На підставі рішення організаторів, виходячи з технічних можливостей водойми!). Цікаво почути думки ішних учасників :?
L\A\V
 
Повідом.: 2
З нами з: 25 січня 2013, 23:41
Подякував (ла): 1 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: ROCKET-ШКОЛА. Змагання

Повідомлення Komandos » 01 квітня 2016, 20:38

Як на мене це достатня відстань для встановлення 4 вудлищ.

За це повідомлення автора Komandos подякували: 2
Андрій Ш (01 квітня 2016, 22:29), Doc (01 квітня 2016, 21:10)
Рейтинг:7.69%
 
Аватар користувача
Komandos
 
Повідом.: 189
З нами з: 03 березня 2013, 19:59
Подякував (ла): 1666 раз.
Подякували: 427 раз.

Re: ROCKET-ШКОЛА. Змагання

Повідомлення Андрій Ш » 01 квітня 2016, 22:46

Правила є правила,маємо миритися,але деякі незручності через вузьку зону ловлі будуть ,я про себе,не кожен раз в мене вийде на 100 метровій відстані попасти в зону 6 метрів і не перехрестити інші вудки,чи не випасти за межі 6 метрів ,відстань між кожною з чотирьох вудок буде максимум 2 метри а якщо вітер чи ще якісь катаклізми, та і лєска може по дузі лягти одна на одну, я вже за дальнобійників переживаю ;) їм буде важко хоча на змаганнях будуть справжні професіонали... :roll: Одним словом, завтра Андріям треба йти кидати ,тренуватися 8-) ,бо правила є правила , кому не подобається ,можуть не брати участь :cry:
"А team"

За це повідомлення автора Андрій Ш подякував:
Doc (02 квітня 2016, 08:39)
Рейтинг:3.85%
 
Аватар користувача
Андрій Ш
 
Повідом.: 104
З нами з: 18 лютого 2013, 18:38
Подякував (ла): 181 раз.
Подякували: 233 раз.

Далі

Повернутись до ROCKET-ШКОЛА

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron