Нерест

Re: Нерест

Повідомлення Pank » 29 березня 2015, 18:46

Запитання! А як на рахунок підводних мисливців? Цього року неодноразово помічав їх на старицях. Минулого року на р.Горинь в с.Воскодави поблизу дамби, під час нересту карпа мужик застрелив мамочку з ікрою на кілограм 15( його вбить на місці хотілось :oops: . Як на мене підводне полювання потрібно негайно припиняти, інакше великих риб у нас зовсім не залишиться(
С точки зрения рыбы – карпятник - это двуногий обитатель суши, помешанный на фотографии...

За це повідомлення автора Pank подякували: 4
Баракуда Діма (30 березня 2015, 19:55), expert (29 березня 2015, 18:51), Komandos (30 березня 2015, 12:48), yurik (30 березня 2015, 11:54)
Рейтинг:15.38%

Pank

Повідом.: 32
Подякував (ла): 235 раз.
Подякували: 81 раз.

Повідомлення expert » 29 березня 2015, 18:54

З підводними мисливцями все мутно.
expert

Повідом.: 1407
Подякував (ла): 977 раз.
Подякували: 1779 раз.

Повідомлення ANDROID » 29 березня 2015, 19:44

Не всі підвохи козли, так само як і не всі рибалки нормальні. Просто треба ввести наприклад обов"язкову реєстрацію в клуб підводних мисливців( якщо квитка немає - то крупний штраф), а також контролюючі органи в клубах , вбив рибу не підходящого розміру - нафіг з клуба
Востаннє редагувалось ANDROID в 29 березня 2015, 19:47, всього редагувалось 1 раз.

За це повідомлення автора ANDROID подякував:
expert (29 березня 2015, 19:45)
Рейтинг:3.85%

ANDROID

Повідом.: 126
Подякував (ла): 24 раз.
Подякували: 75 раз.

Повідомлення expert » 29 березня 2015, 19:46

ANDROID написав:Не всі підвохи козли, так само як і не всі рибалки нормальні.

100%
expert

Повідом.: 1407
Подякував (ла): 977 раз.
Подякували: 1779 раз.

Повідомлення Юра » 30 березня 2015, 08:20

ANDROID написав:Не всі підвохи козли ...

Можливо...
Але хапуги - то точно.
Знаю таких, що називається, в лице.

Потрібно
ПОВНІСТЮ заборонити підводне мисливство у внутрішніх водоймах
а ТАКОЖ ЗНАХОДЖЕННЯ у водоймах в гідрологічних костюмах та масках ну і в аквалангах само собою.
Спитаєте, чому?
Підвохи, коли бачать небезпеку, скидають сумку із рибою чи раками, а також вилку, якою наколюють рибу.
І виходять з води в костюмі з маскою - що ви їм скажете в такому випадку, що інкримінуєте ?
За зиму лише на Усті пара таких горе-рибалок по моїм самим скромним підрахункам вибили тонну риби.
А скільки ще таких "мисливців"?

За це повідомлення автора Юра подякували: 2
gecha (31 березня 2015, 12:20), yurik (30 березня 2015, 11:55)
Рейтинг:7.69%

Юра

Повідом.: 35
Подякував (ла): 632 раз.
Подякували: 77 раз.

Повідомлення ANDROID » 30 березня 2015, 09:16

Так я за таких хапуг і говорю, що виганяти з клубів, а коли наступний раз зловлять і немає квитка штраф пару тисяч і все. Для підводних мисливців акваланги і гідрологічні костюми і так заборонені. Так само як Ви кажете, що знаєте таких хапуг, то при законі де будуть штрафувати в Ваших же інтересах буде їх здати

За це повідомлення автора ANDROID подякував:
yurik (30 березня 2015, 11:54)

ANDROID

Повідомлення ANDROID » 30 березня 2015, 09:19

Юра написав:
ANDROID написав:Не всі підвохи козли ...

Можливо...
Але хапуги - то точно.
Знаю таких, що називається, в лице.

Потрібно
ПОВНІСТЮ заборонити підводне мисливство у внутрішніх водоймах
а ТАКОЖ ЗНАХОДЖЕННЯ у водоймах в гідрологічних костюмах та масках ну і в аквалангах само собою.
Спитаєте, чому?
Підвохи, коли бачать небезпеку, скидають сумку із рибою чи раками, а також вилку, якою наколюють рибу.
І виходять з води в костюмі з маскою - що ви їм скажете в такому випадку, що інкримінуєте ?
За зиму лише на Усті пара таких горе-рибалок по моїм самим скромним підрахункам вибили тонну риби.
А скільки ще таких "мисливців"?

А як пару підвохів попаде на штраф в пару тис., то я думаю не всі захочуть лізти і брати знаючи, що його сусід, кум , брат , сват і т.д. може здати з потрохами. А якщо і рибінспекцію взяти за ж... і при кожному разі , щоб писали штраф, а не брали "на лапу", то тоді і проблем не буде.
Так само з підвохами можна об"єднуватись на рейди по перевірці сіток , раколовок і т.д. Треба дивитись на ситуацію з декількох сторін. Так само скільки разів підвохи зариблювали водойму, а скільки разів ми?
Якщо взяти той самий клуб "Рівненська Случ", то вони кожний рік зариблюють водойму. Тому не треба горланити , що підвохи це зло і їх треба забороняти. Треба шукати більш логічні виходи із ситуації
ANDROID

Повідомлення yurik » 30 березня 2015, 11:52

Шановні , порівняйте будь ласка улови і кількість вагомих трофеїв , які ловлять за сезон звичайний середньстатистичний
рибалка із спінінгом чи вудочкою і "улов" такого ж середньостатистичного підводника ...
Я маю на увазі природні дикі водойми .
В когось ще є питання ?...

Якби в нас була достатня кількість риби в річках та диких озерах - можна було б говорити про якийсь компроміс ...
А так - на мою думку - тільки заборона на природніх водоймах для підводників , а тим більше вночі та зимою ...

Вихід - можливо створення підводниками клубів , оренда водойм ( тільки ставків і ні в яому разі не РІЧОК ТА ПРИРОДНІХ ОЗЕР ) , їх зариблення - тоді і полювання там !

І взагалі , на мою особисту думку , ставити в один ряд риболова з вудочкою чи спінінгом і підводника - НОНСЕНС !!!
Для них мають бути зовсім інші правила та норми , причому більш жорсткі .
Наприклад всі ж розуміють що для мисливців правила окремі , бо там використовується зброя .

За це повідомлення автора yurik подякував:
Юра (30 березня 2015, 15:42)

yurik

Повідом.: 99
Подякував (ла): 119 раз.
Подякували: 203 раз.

Повідомлення ANDROID » 30 березня 2015, 12:34

Адмін, перенесіть цю розмову в відповідну гілку, бо це вже не про нерест пішла розмова
ANDROID

Повідомлення yurik » 30 березня 2015, 19:51

Ну чому ж не про нерест ?...
І про маточне поголів"я , і про обмеження ловлі ...
А як буде вибито маточне поголів"я - то про який повноцінний нерест може бути мова ?...
yurik

Повідом.: 99
Подякував (ла): 119 раз.
Подякували: 203 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Рибоохорона

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість