Маркерування (техніка)

Думай, перш ніж робити і, роблячи, теж думай!

Re: Маркерування (техніка)

Повідомлення BORODA » 14 травня 2013, 16:11

Шановний Senzor прислухайтесь до порад Doca він має рацію.

За це повідомлення автора BORODA подякували: 4
Doc (14 травня 2013, 16:12), flagman (14 травня 2013, 22:25), Komandos (15 травня 2013, 06:34), zhuzha (14 травня 2013, 17:12)
Рейтинг:15.38%

BORODA

Повідом.: 36
Подякував (ла): 36 раз.
Подякували: 71 раз.

Повідомлення senzor » 14 травня 2013, 18:19

Doc написав:
senzor написав:...я не можу зрозуміти,як довжина відводу залежить від характеру дна. Одне знаю точно, бо десь читав, що використовують довгий відвод на змаганнях для того,щоб перекрити хід риби або щоб під час закиду груз не бив по дорогому маркерному поплавку.

Щоб отримати уяву як і для чого використовувати маркер (в тому числі і відвід), уважно перегляньте першу частину другого фільму «Підводна ловля коропа» («Korda») (viewtopic.php?f=62&t=135&p=521#p521)!!!

А те, про що пишете Ви - НЕгарно = НЕлюдяно = НЕпрофесійно = НЕспортивно :evil:

Так це ж спорт - і всі спортсмени використовують такий спосід для невипускання риби з свого сектора. А Ви ж не спортсмен, так як і я тому не можете казати що це неспортивно. Неспортивно - це накидати сусіду в сектор карбіту :D :D :D І я десь читав, що Василь Валерійович на Чемпіонаті Області в Миклашеві використовував маркер для того , щоб не випустити рибу з сектору ловлі - то ви хочете сказати , що це неспортивно і непрофесійно - я думаю, що це навпаки і є спорт - все що незаборонене регламентом - можна :D :D :D
Востаннє редагувалось senzor в 14 травня 2013, 18:23, всього редагувалось 1 раз.
senzor

Повідом.: 30
Подякував (ла): 112 раз.
Подякували: 16 раз.

Повідомлення senzor » 14 травня 2013, 18:20

BORODA написав:Шановний Senzor прислухайтесь до порад Doca він має рацію.

До яких саме порад. Я просто задав питання як довжина відводу залежить від висоти водоростей чи глибини мулу, а відповіді так і не отримав.
senzor

Повідомлення Doc » 14 травня 2013, 18:37

senzor написав:
Doc написав:
senzor написав:...я не можу зрозуміти,як довжина відводу залежить від характеру дна. Одне знаю точно, бо десь читав, що використовують довгий відвод на змаганнях для того,щоб перекрити хід риби або щоб під час закиду груз не бив по дорогому маркерному поплавку.

Щоб отримати уяву як і для чого використовувати маркер (в тому числі і відвід), уважно перегляньте першу частину другого фільму «Підводна ловля коропа» («Korda») (viewtopic.php?f=62&t=135&p=521#p521)!!!

А те, про що пишете Ви - НЕгарно = НЕлюдяно = НЕпрофесійно = НЕспортивно :evil:

Так це ж спорт - і всі спортсмени використовують такий спосід для невипускання риби з свого сектора. А Ви ж не спортсмен, так як і я тому не можете казати що це неспортивно. Неспортивно - це накидати сусіду в сектор карбіту :D :D :D І я десь читав, що Василь Валерійович на Чемпіонаті Області в Миклашеві використовував маркер для того , щоб не випустити рибу з сектору ловлі - то ви хочете сказати , що це неспортивно і непрофесійно - я думаю, що це навпаки і є спорт - все що незаборонене регламентом - можна :D :D :D

Якщо Ви, як і я не спортсмен - звідкиля ж Ви знаєте, що ВСІ СПОРТСМЕНИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ТАКИЙ МЕТОД??? :shock: Це по-перше! А по-друге - в нас і депутати в парламенті б'ються :cry: Хіба ж це правильно???
Модератор (від латинського moderor - стримувати).
Doc

Повідом.: 2247
Подякував (ла): 1196 раз.
Подякували: 4901 раз.

Повідомлення senzor » 14 травня 2013, 18:40

Просто я зараз багато читаю на сайті спортфішінг, а там багато є звітів про це! Тобто використання маркеру під час змагань є неспортивним????
senzor

Повідомлення Vovan » 14 травня 2013, 18:47

senzor
Маркер в карпфишинге есть главным орудием карпятника. Но на некоторых соревнованиях маркер использовать можно только при прикармливании. Все остальное время он стоит на берегу.

За це повідомлення автора Vovan подякував:
flagman (14 травня 2013, 22:27)
Рейтинг:3.85%

Vovan

Повідом.: 79
Подякував (ла): 161 раз.
Подякували: 74 раз.

Повідомлення senzor » 14 травня 2013, 18:49

Vovan написав:senzor
Маркер в карпфишинге есть главным орудием карпятника. Но на некоторых соревнованиях маркер использовать можно только при прикармливании. Все остальное время он стоит на берегу.

Про це я знаю , але є й змагання де використання маркеру дозволено цілодобово - навіть для перекритття руху риби - так що це цілком спортивно і професійно - тим більше можна і самого себе перекити :D :D :D
senzor

Повідомлення Vovan » 14 травня 2013, 18:51

Ну вот Вы и сами ответили на свой вопрос, спортивно это или не спортивно!

За це повідомлення автора Vovan подякував:
flagman (14 травня 2013, 22:27)
Рейтинг:3.85%

Vovan

Повідом.: 79
Подякував (ла): 161 раз.
Подякували: 74 раз.

Повідомлення senzor » 14 травня 2013, 19:19

Отож бо й воно - тому я й не важаю,що це НЕгарно = НЕлюдяно = НЕпрофесійно = НЕспортивно
senzor

Повідомлення Doc » 14 травня 2013, 19:35

senzor написав:Отож бо й воно - тому я й не важаю,що це НЕгарно = НЕлюдяно = НЕпрофесійно = НЕспортивно

Якщо культури нема в людей в серцях, то і ніде більше бути не може... Жорж Дюамель
Модератор (від латинського moderor - стримувати).
Doc

Повідом.: 2247
Подякував (ла): 1196 раз.
Подякували: 4901 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Техніка і тактика

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість