Кошатів

Повідомлення з поля бою :)

Кошатів

Повідомлення Андрій Ш » 20 серпня 2013, 20:03

Хочу розповісти про ставок в рідних краях, на якому, я зі своїм другом Андрієм поставили ціль впіймати коропа, оснастками якими користуються спортсмени карпятникі. Ловити на даному ставу спонукають ще й фінансові фактори.В мене поки що не має змоги їздити на водойми, що вдосталь зариблені карпом,через відсутність всіх належних компонентів арсеналу карпятника.
Нормальний карпятник що бачить цей став, каже що ловля на ньому це даремна трата часу.
Купивши снасті, гробити їх вданому болоті не хочеться нікому.Мені часто кажуть -поїдь на нормальний став відчуєш справжню риболовлю.
Умови на даній водоймі для карпфішингу відсутні!Ставок поросший очеретом,деревами,на дні багато трави та зламаного очерету, гілок дерев,мулу в деяких місцях з головою.пройти туди складно так як стежки позаростали.А саме гірше, що заважає карпфішингу, –він платний))))) 30 грн за болото.
Ловити крпа донними оснастками здається нереально і сенсу немає,цей ставок більше згодиться для поплавка,всі так і ловлять на поплав))
Я поставив собі ціль зловити там коропа на донну карпову оснастку,при чому не одного випадкового, а хоча б два за риболовлю, щоб зрозуміти чи є сенс продовжувати далі безрезультатні виїзди на яких за 2 роки навіть не одного піка сигналок не було,правда в мого брата клюнув, колись весною один карп на червяка, але це була випадковість і ловив він тоді карасів.
Ми з другом довго думали. аналізували всі свої помилки,шукали причину чому не клює карп.
Запливши одного разу на човні половити карасів,побачили , що єдиний вихід нормально закинути снасть- це її завезти човном,може хтось каже, що це штучно і це вже не карпфішинг?то хай приходить і закине так, щоб оснастка не втопилася в зілля чи вмул!!!!Якби можна було кидати ми б кидали з берега ,але це не приносить результат через засмітченість дна.
Ловля красів принесла купу нових ідей як зловити карпа.
На основі побаченого ми вирішили зробити прикормочну програму і тактику саме під такі умови!Це мав би бути останній виїзд в разі невдачі.Ми пердивилися багато оснасток і вибрали за основу одну ,на самому ставку ми в ній провели деякі зміни,але ми не знали чи це принесе результат . Кормити вирішили різнми способами .Трохи нестандартними інгредієнтами.
Риболовля почалася десь у 16:00.Спочатку це був кошмар для нервів,було важко завозити оснастки через гілки що заважали ,боялись пробити човен ,і через невміння завозити-це було вперше.
Після того як я завіз свої оснастки почав завозити Андрієві,підпливши до берега по останню оснастку несподівано почав паравозити сигналізатор,я спочатку подумав,що зачепив веслом ,але мій друг все бачив і вирішив підсікти,почалось перша боротьба з довгоочікуваним першим карпом,ми змогли його витягнути з кущів куди він завів, ми були супер щасливі,що все спрацювало.Карпік був не великий 800грам але це за стільки виїздів для мене він був найкращим і найбажанішим!(це смішно але скільки ж на його було потрчено часу і холостих виїздів?!!!!!!)Тепер лишалося зловити ще,для того щоб впевнитися чи система дійсно працює.
Ми завезли оснастки в 7вечора на нічний кльов.Через деякий час лягли спати.
В другій годині ночі починає пищати сигналізатор,будить спочатку мене а я Андрія, підсікаю починаю виводити карпа, через трохи,мені навіть вдалося вивести його без лодки,карп заважив 1,5 кг це було підтвердженням наша тактика працює!Щастю не було меж!З ранку змінився вітер кльов пропав перестав брати навіть карась,ми ще трохи посиділи і зібралися додоми .Я був щасливий і задоволений.ціль була досягнута,відразу ми поставили нове завдання ,зловити тих «метрових хребтів » що винирювали інколи з води.
Дякую за консультації Doc та Flagman, а саме більше консультаційно екіпірувальному центру Сазан його керівнику Володимиру за надані поради,що потратив багато часу на нас, щоб допомогти досягнути великого для мене успіху,зловивши маленьку рибу.

За це повідомлення автора Андрій Ш подякували: 8
chinta (20 серпня 2013, 20:20), Doc (20 серпня 2013, 21:25), flagman (27 серпня 2013, 20:17), kolesdoc (20 серпня 2013, 20:38), Neptun (21 серпня 2013, 12:03), Россо-Неро (20 серпня 2013, 20:19), polkovnik (21 серпня 2013, 05:37), Юра (21 серпня 2013, 06:56)
Рейтинг:30.77%

Андрій Ш

Повідом.: 104
Подякував (ла): 181 раз.
Подякували: 233 раз.

Re: Кошатів

Повідомлення Doc » 20 серпня 2013, 21:28

Гарний звіт, Андрію!

Вітаю вас з довгоочікуваним результатом! Бажаю успіху в досягненні наступних поставлених задач!
Модератор (від латинського moderor - стримувати).

За це повідомлення автора Doc подякував:
Андрій Ш (21 серпня 2013, 07:11)
Рейтинг:3.85%

Doc

Повідом.: 2247
Подякував (ла): 1196 раз.
Подякували: 4901 раз.

Re: Кошатів

Повідомлення Андрій Ш » 21 серпня 2013, 07:13

Дякую.
Андрій Ш

Повідом.: 104