Шумськ

Повідомлення з поля бою :)

Шумськ

Повідомлення flagman » 03 травня 2013, 22:32

На конкурс «ROCKET ANALYTICS - 2013»

Відкриття сезону 2013.

Дочекавшись нарешті :mrgreen: після затяжної зими довгоочікуваного тепла, я з напарником Юрою(Doc) та його сином Ромкою(Козак) вирішуємо вже традиційно на травневі свята відкрити риболовний сезон. Зібравши речі і приготувавши прикормочні вкусняшки для годування коропа, ми вирушили на водойму. Довго вагавшись куди поїхати, ми зупинилися на водоймі в с.Шумськ.
Дорога до водойми пролетіла дуже швидко, оскільки був хороший настрій і серйозна розмова про вибір місця лову і насадки, з яких будемо починати рибалку.
Коли прибули на водойму, нас вже чекав власник, який дуже тепло зустрів і провів до місця, де ми збиралися ловити.

Зображення

Після декількох хвилин спілкування і згадування рибалки в минулому сезоні, ми почали розкладати табір і маркерити водойму. Знайшовши дуже цікаві місця, ми закинули палки, і почали годувати свіми. Годувалися вже практично вночі. Після годування ми легко перекусивши пішли спати. Годували міксом зернових, пелетсом і бойлами від ТМ "Rocket Baits".
О 5.30 ранку нас розбудив протяжний писк сигналізатора на Юриному род-поді. Вже через секунду він стояв з вудилищем, а я з підсакою в руках :lol: . За кілька хвилин лускатий красень на 3 кг був на маті

Зображення

Далі урочисте :lol: споживання запашної кави (шампанське, яке було привезено спеціально з цією метою вирішили не відкривати, а дочекатися, коли обловимося двоє) та годування свімів, після чого почалося експерементування з насадками. Пробували різні комбінації з варених а також з пилящих бойлів, перезакидаючись кожні 2,5-3 години. Але нажаль отримати систематичного клювання нам не вдавалося :( В цей час Ромка (Козак) активно ловив плотву на фідер (юшка нам була гарантована :) )

Зображення
Зображення

Попадались і коропчики до кілограма, які відразу відправлялися кликати маму з татом :lol:

Зображення
Зображення

Дочекавшись вечора ми приготували смачний шашлик і пішли вечеряти.

Зображення

Після смачної вечері ми знову закормили свім і пішли спати. Посеред ночі нас розбудив писк сигналізатора на моєму род-поді. Нарешті!!! Виважування і риба на маті. Поки ми відпустили рибу і я перезакинувся, якраз проходив власник водойми. Тут ми і вирішили, що вже всі обловилися та швидко відкоркували пляшку шампанського.

Зображення

Після шампанського ми відправилися спати. Вранці прокинувшись ми знову покормилися і пішли засмучені пити каву, оскільки в обід мали збиратися до дому, а сигналізатори мовчали. Прийнявши рішення останній раз покормитися і спробувати практично останню насадку, яку ще не спробували, ми почали процес. Виявилося, що ми не помилилися з насадкою. Через пів години після годування на Юриному род-поді роздається шалений писк сигналізатора. Підсічка, про те прикрий схід. Далі почалося саме цікаве. Через кожні пів години почали пищати сигналізатори. Нами було зловлено десять коропів від 2кг до 9кг.
Випустивши рибу і попрошавшись з власником, ми щасливі вдалим відкриттям сезону в обід, як і планували відправилися додому.
Ось декілька фото:

Зображення
Зображення
Зображення

Олександр Холод (Flagman, CarpTeam "Doc-Flagman")
Востаннє редагувалось flagman в 04 травня 2013, 00:02, всього редагувалось 3 разів.

За це повідомлення автора flagman подякували: 14
сазан олег (05 травня 2013, 11:26), Cherpak (04 травня 2013, 12:20), Doc (03 травня 2013, 22:46), expert (10 травня 2013, 08:09), KacIIep (05 травня 2013, 05:45), Pank (04 червня 2013, 11:18), polkovnik (06 травня 2013, 07:36), trans (05 травня 2013, 20:43), Козак (04 травня 2013, 09:53), Юра (28 травня 2013, 07:08) і ще 4
Рейтинг:53.85%

flagman

Повідом.: 337
Подякував (ла): 1637 раз.
Подякували: 919 раз.

Re: Шумськ

Повідомлення Doc » 28 травня 2013, 07:02

Crash test!

Після, на мій погляд, тривалої перерви, пов’язаної з відсутністю вільного часу, ми знову збиралися на риболовлю. Перспективи даного виїзду були, м’яко кажучи, мало обнадійливими – падіння денної температури повітря на 15°, нічної – на 10°, води – на 6°; падіння більше, ніж на 10 одиниць атмосферного тиску; сильний вітер та дощ і на сам кінець – повний місяць :shock: . Але, оскільки цей виїзд був запланований вже давно і всі свої справи ми підлаштовували під нього рішення було однозначним – ЇДЕМ! З вибором водойми питання також не стояло – Шумськ. «Дика» водойма з прекрасною сильною рибою!

І так! П’ятниця (24.05.2013 року). Кінець робочого дня. Саша та Артем вже запакували Артемові жигулі благородного блакитного кольору по самий дах :lol: та обривають мені телефон. Я – на під’їзді. Зустрічаємося на виїзді з міста та дружною міні-колоною вирушаємо в напрямку Кременця. (Для тих, хто, можливо, захоче поїхати в Шумськ на риболовлю зауважу, що дорога через Остріг на 30 км коротша (в одну сторону), але настільки знищена :evil: , що зекономити ні час, ні розхід бензину на ній просто не можливо!!!). Дорога пролетіла швидко та весело і, от ми майже біля водойми. Нам, навіть, вдалося приїхати раніше звичайного, що прогнозувало спокійне розкладання табору та підготовку свімів. І тут почалось… Недоїжджаючи метрів 200 до водойми моя машина грузне в багнюці, причому грузне крепко :cry:

Всі наші зусилля (користуючись нагодою ДЯКУЮ СВОЇМ ДРУЗЯМ за допомогу!!!) не дають бажаного результату :mrgreen:

А ніч вже не за горами… Було прийнято рішення перевантажити всі речі в машину Артема і він з Сашою поїхали до місця табору іншою дорогою та почали його розбивати. Я ж лишився чекати на підмогу важкої техніки :lol: . Коли здавалося, що нерви вже ось-ось не витримають :twisted: приїхав власник водойми та своїм бусом витяг мене (ДЯКУЮ, Олег!!!). Закидались ми вже в сутінках. Про годування свіму мова вже не йшла… Дякувати Богу дно в місці лову ми вже знаємо і потреби його маркерувати не було.

5.00. Підйом. Перезакидання та годування свіму («ракетою» та спомбом). Оскільки дув сильний зустрічний вітер – використовувати «кобру» для дистанції ловлі було не можливо а шум хвиль здорово глушив звук приводнення «ракети».

10.00. Перезакидання та підгодовування свіму. Перезакидання проводили кожних 5 годин, оскільки час розпаду насадки (про неї пізніше) становив саме стільки. Годування свіму – 11-а та 19-а години (за виключенням першого – стартового закорму, який мав бути вечірнім).

Після обіду погода змилувалась і вітер почав потроху вщухати а крізь чорні хмари почало пробиватися сонечко :D

17.00. На Сашиному род-поді спрацьовує сигналізатор і після кількох хвилин приємної боротьби лускатий красень на маті. Зважування – 6 кг :

Зображення

До вечірнього годування Саша зловив ще одного коропа вагою 3.8 кг :

Зображення

У нас з Артемом тиша…

Нарешті вітер стих і годування перетворилося з тяжкої роботи в приємну забавку :

Зображення
Зображення

Як тільки ми закінчили годувати свіми і сіли вечеряти із-за села насунуло величезну хмару, знову знявся вітер і почався проливний дощ.

О 00.30 нас розбудив писк сигналізатора на Сашиному род-поді. Кілька хвили і короп вагою близько 2 кг на маті. Тільки Саша перезакинув своє вудилище, як сигналізатор спрацював на моєму род-поді. Після кількох хвилин з’ясовування стосунків між мною та коропом останній опинився на маті. Зважування – 6 кг. Два брата-акробата :lol: . Перезакидаюсь і тільки дійшов до намету, як сигналізатор знову повернув мене до род-пода. Знову суперечка і мій короп на маті. Вранішня фотосесія :

Зображення
Зображення

Ранок був просто фантастичним :

Зображення
Зображення

Але, зважаючи на невтішні прогнози о 9-ій годині ми почали збиратися до дому. Доки ми складали намети, Артем зловив коропа 1.8 кг. О 12-ій годині ми виїхали з водойми і хвилин через 30 небо затягло хмарами і знову почався дощ.

Зважаючи на всю екстремальність нашої півторидобової сесії вважаю її успішною.

Тепер про прикормочну програму та насадки. Прикормочна суміш : 5 видів зернових, пєлєтс TM «Rocket Baits» «GREEN BETAIN», бойли TM «Rocket Baits» «ROCK’n’ROLL» та «ПОЛУНИЦЯ» варені 15 мм та пилящі різного діаметру на основі рибного міксу з додаванням спецій (в основному – паприкі); бетаїн та аміносиропи «ROCK’n’ROLL» та «ПОЛУНИЦЯ» TM «Rocket Baits» :

Зображення

В якості насадки використовували насадочний пєлєтс TM «Rocket Baits» + поп-апи тієї ж ТМ, на які спокусилась навіть така риба :shock: :

Зображення

Юрій Тарасюк (Doc, CarpTeam «Doc-Flagman»)
Модератор (від латинського moderor - стримувати).

За це повідомлення автора Doc подякували: 14
chinta (28 травня 2013, 19:35), flagman (28 травня 2013, 19:41), KacIIep (28 травня 2013, 07:08), kesha (28 травня 2013, 20:45), Kostya (28 травня 2013, 07:47), ksv7 (05 вересня 2013, 06:44), Pank (04 червня 2013, 11:19), trans (28 травня 2013, 14:00), Vovan (28 травня 2013, 08:35), Козак (31 травня 2013, 22:51) і ще 4
Рейтинг:53.85%

Doc

Повідом.: 2247
Подякував (ла): 1196 раз.
Подякували: 4901 раз.

Повідомлення Doc » 30 серпня 2013, 19:41

Зображення

Зустрівши минулого року День незалежності на риболовлі я відразу вирішив зробити це доброю традицією :!: :D

Зображення

Цьогоріч святковий виїзд поєднався з практичним семінаром «ROCKET-ШКОЛИ» :).

Отже, дочекавшись в п'ятницю (23.08.2013 року) закінчення робочого дня :mrgreen: ми (Андрій (KARPIO), Саша (sasho), мій син (Козак) та я) загрузились в Андрійовий бус і вирушили в напрямку водойми :

Зображення

Зважаючи, що літо закінчується :cry: і дні стали значно коротшими, а дорога забрала близько двох годин, часу на розбиття табору, маркерування, закидання та годування свіму лишалося зовсім не багато :shock: . Тому, опинившись на березі водойми ніхто не розслаблявся :mrgreen: :

Зображення
Зображення
Зображення

З рештою, засипавши свіми прикормкою із складної зерносуміші, пелетсу «Red Halibut» від «CarpZoom» та варених бойлів ТМ «Rocket Baits», рясно залитою аміносиропами тієї ж торгової марки ми сіли вечеряти :D :

Зображення

Тепле спілкування в дружній компанії перервав шалений писк Chub Neuron T3 Alarm :lol: на моєму род-поді. Кілька хвилин нічного адреналіну :shock: і лускатий красень сазан вагою 7,2 кг опинився на маті :D . Спокусився він на бойли в сиропі «Слива» ТМ «Rocket Baits» :

Зображення
Зображення

Дещо відступаючи від своєї розповіді, хочу зазначити, що на своїх риболовлях, з метою оцінки продукції ТМ «Rocket Baits», я досить часто порівнюю її з продукцією інших відомих торгових марок («Dynamite», «Nutrabaits», «Innovate» і т.д.) :geek: . Ось і цього разу два моїх вудилища було закинуто на бойли «Rocket Baits», два - на «Marine Halibut» від «Dynamite». До ранку мною було зловлено ще дві риби вагою 3 та 3,5 кг на бойли «Rocket Baits». «Dynamite» вперто мовчав :o :

Зображення
Зображення

Після вранішньої фотосесії рибки попливли по своїх домівках :lol: :

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

День видався чудовий :!: :D Святковий настрій створювало та підтримувало все : прекрасна погода, дружня компанія, смачний святковий обід, багато «паравозів» і, навіть, святковий концерт, який із-за повної відсутності вітру, було чути так, ніби ми стояли біля сцени :P :

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Одне, що вносило маленьку ложку дьогтю у величезну бочку меду - це відсутність покльовки святкового трофейного коропа... :( І ось, о 23.50 один з моїх Chub_ів знову починає пищати. Я підбігаю до род-пода, беру в руки вудилище і ... відчуваю - ВІН :!: :shock: :D Далі були наш святковий танець під звуки концерту, зважування та нічна фотосесія :

Зображення
10,8 кг

Все це завершилося святковим салютом в далині над містом :D . Протягом ночі я зловив ще кілька менших риб. Цієї ночі сильно похолодало, а вранці з'явився густий туман, який тримався майже до 11-ої години :? :

Зображення

Ближче до обіду погода налагодилась і склалися сприятливі умови для фотосесії :) :

Зображення
Зображення
Зображення

Протягом дня, окрім «стандартних» коропців вагою 2-4 кг мною було зловлено ще два трофейних коропа вагою 7,5 та 9 кг :

Зображення

Вечір та ніч знову були холодними, як пізньою осінню :shock: :( :

Зображення

Про те, як рибалили Саша та Андрій я не розповідав спеціально :P ! Вони зроблять це самостійно (Андрій вже зробив. Думаю, і Сашин звіт «не за горами» :lol: ;) ). Скажу лише одне - свої рекорди вони встановили! Молодці :!: :!: :!:

Зображення
Зображення

І, як завжди, в кінці про тактику і стратегію! :lol:

Тактика годування : двічі на добу складною зерносумішшю, бойлами та аміносиропами ТМ «Rocket Baits», пелетсом «Red Halibut» від «CarpZoom» :

Зображення

Стратегія : 1. Зловити максимальну кількість крупної риби (досягнуто :D ). 2. Порівняти/оцінити ефективність продукції ТМ «Rocket Baits» (99,9% риби було зловлено на бойли ТМ «Rocket Baits»; одна риба - на пелетс «Red Halibut» від «CarpZoom»).

Щиро дякую : Саші за щуку для юшки :P :

Зображення

Андрію за комфортну доставку :

Зображення

Ромці за допомогу, в першу чергу, в сподінгу ;) .

Олегу (власнику) за ПРЕКРАСНУ водойму :!: :!: :!:

Всім - за хорошу компанію та приємне спілкування :!: ;)

PS.: Дуже шкода, що з нами не було Саши (Flagman) :!: :cry: Він в цей час грівся на морському сонечку :lol:

За це повідомлення автора Doc подякували: 8
flagman (04 вересня 2013, 21:45), Komandos (30 серпня 2013, 21:00), Sniper (01 вересня 2013, 19:52), SPOMBik° (30 серпня 2013, 21:18), trans (30 серпня 2013, 21:56), vladlenuch (31 серпня 2013, 21:45), Козак (31 серпня 2013, 16:26), Юра (01 вересня 2013, 17:47)
Рейтинг:30.77%

Doc

Повідомлення flagman » 04 вересня 2013, 22:01

Doc написав:
PS.: Дуже шкода, що з нами не було Саши (Flagman) :!: :cry: Він в цей час грівся на морському сонечку :lol:

Привіт Друзі :!: :!: :!:
На сонечку грітися добре, але коли почитав Ваші звіти, то трохи стало сумно, що час провів не з Вами :( . Дуже радий, що у Вас вдалася запланована сесія, а головне, що кожен реалізував свою поставлену задачу. Молодці :!: :!: :!:
Р.S. Юра, вітаю з тим, що програма, яку ти вимучував шляхами невдач і вдалих сесій ще раз себе затвердила і принесла результат на всі 100% :!:
Р.S. Андрій і Саша, вітаю з встановленням нових рекордів :!: :!: :!:
P.S. Друзі, вишиванки, це просто немає слів :!: :!: :!:

За це повідомлення автора flagman подякували: 5
Doc (04 вересня 2013, 22:04), Komandos (05 вересня 2013, 18:26), Sniper (05 вересня 2013, 23:06), SPOMBik° (04 вересня 2013, 22:23), Козак (05 вересня 2013, 17:38)
Рейтинг:19.23%

flagman

Повідом.: 337
Подякував (ла): 1637 раз.
Подякували: 919 раз.

Повідомлення Komandos » 07 квітня 2014, 20:51

На конкурс «ROCKET ANALYTICS - 2014»

Відкреття сезону 2014 року!

Доброго дня панове коропятники.

Хочу поділитися звітом про відкриття сезону в Шумську. В п'ятницю дружньою компанією в складі 5 чоловік я, Doc, Козак, Sniper i Timi вирушили з Рівного о 11 годині. На місті були о 13 годині і ось водойма, род-под, вудлища, сигналізатори, бойли які такі прекрасні за що подяка Рокету як я довго чекав цього моменту.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Розклавши табір закормившись закинув вудлища і став очікувати паравоза, який на себе чекати довго не прийшлося як тільки стемніло в мене паравоз хвилин 10 бородьби і в мене мій власний рекорд короп на 6 кг 500 гр.

Зображення

Я був мега щасливий :P Прекрасний початок сезону. Ніч пройшла спокійно але холодна було блиpько нуля. В суботу в мене кльовів не було але ми прекрасно провели час був шашлик і прекрасна юшка за що дякую Юрі Тарасюку (Doc).

Зображення
Зображення

В ночі також не було покльовок але в цю ніч було ще холодніше ніж попередню термометер показав -3 градуси.

Зображення
Зображення

Зранку проснувшишь перезакинувшись я отримав довго очікуваний паравоз але на привеликий жаль банальний сход
Коропа ми відпустили він був з ікрою хай нереститься.

Зображення
Зображення
Зображення

По обіді ми ворушили додому.

Я задоволений відкриттям сезону хоча вода холодна всі були з результатом. Була прекрасна компанія за що я їм дякую.

Зображення

Ось таке в нас вийшло відкреття я вже думками про на ступну рибалку.

Дякую всім за увагу з повагою Komandos!

За це повідомлення автора Komandos подякували: 6
Doc (07 квітня 2014, 21:15), flagman (13 квітня 2014, 20:51), Pank (08 квітня 2014, 21:27), Sniper (07 квітня 2014, 22:41), Vovan (09 квітня 2014, 08:49), Козак (07 квітня 2014, 20:55)
Рейтинг:23.08%

Komandos

Повідом.: 189
Подякував (ла): 1666 раз.
Подякували: 427 раз.

Повідомлення Doc » 07 квітня 2014, 21:40

Komandos написав:Відкреття сезону 2014 року!

Не велике відеодоповнення :

За це повідомлення автора Doc подякували: 4
flagman (13 квітня 2014, 20:51), Komandos (08 квітня 2014, 17:09), Vovan (09 квітня 2014, 08:49), Козак (08 квітня 2014, 16:37)
Рейтинг:15.38%

Doc

Повідомлення Doc » 08 квітня 2014, 20:39

PS.: Зйомка та монтаж відео - Козак (Роман Тарасюк)

За це повідомлення автора Doc подякували: 7
flagman (13 квітня 2014, 20:51), Komandos (08 квітня 2014, 21:38), Pank (08 квітня 2014, 21:24), Sniper (08 квітня 2014, 21:44), Vovan (09 квітня 2014, 08:49), Козак (09 квітня 2014, 15:37), тімі (08 квітня 2014, 21:35)
Рейтинг:26.92%

Doc

Повідомлення Doc » 08 квітня 2014, 20:40

PS.: Зйомка та монтаж відео - Козак (Роман Тарасюк)

За це повідомлення автора Doc подякували: 7
flagman (13 квітня 2014, 20:51), Komandos (08 квітня 2014, 21:35), Pank (08 квітня 2014, 21:26), Sniper (08 квітня 2014, 21:44), Vovan (09 квітня 2014, 08:49), Козак (09 квітня 2014, 15:38), тімі (08 квітня 2014, 21:39)
Рейтинг:26.92%

Doc

Повідомлення тімі » 08 квітня 2014, 21:40

Ромка велике дякую відео просто супер хочу собі на память з твоєю редакцією :lol:

За це повідомлення автора тімі подякували: 5
Doc (08 квітня 2014, 21:42), flagman (13 квітня 2014, 20:51), Komandos (09 квітня 2014, 05:26), Sniper (08 квітня 2014, 21:48), Козак (09 квітня 2014, 15:38)
Рейтинг:19.23%

тімі

Повідом.: 74
Подякував (ла): 535 раз.
Подякували: 138 раз.

Повідомлення тімі » 08 квітня 2014, 22:21

На конкурс «ROCKET ANALYTICS - 2014»

Відкритя сезону 2014

Дочекавшись пятниці я з своїми друзями вирушив на водойму в Шумськ. Пару годин на бусі які промайнули як декілька хвилин за розмовою про риболовлю техніку і тактику і ось ми на водоймі.

Привітавшись з валасником водоми паном Олегом почали розкладатись. Хтось ставив намет хтось розкладав снасті

Зображення

Оглянувши водойму і врахувавши спостиреженя власника вирішую зробити ставку на лінійку Retro
ТМ Rocket baits. Зерно суміш заправлена насадка вибрана починаємо риболовлю

Зображення

Закинувши снасті накормивши свім чекаємо на покльовку , і о чудо 18-15 паравозік декілька хвелин боротьби адреналін аж зашкалює але стримавши себе завожу красеня в підсак і карп вагою приблизно 1,9кг на маті.

Зображення
Зображення]

Далі вечеря весела розмова в теплому наметі і спокійний сон. Спокійний томущо карп за ніч не зачепив жодного вудилища.

Зранку запашна кава та чай і перезакиданя снастей знову кормимось .

Зображення]

І в мене прикрий обрив спомба а ле вирішую що водоймі я його не подарую і вирішую його достати.

Зображення

Вдівшись і зігрівшись чаєм вирішую перекусити і мене підриває сигналізатор, роблю підсічку і відчуваю що щось на тому кінці є. Декілька хвилин боротьби і красень карп вже на маті

Зображення

засічка чітка як навчали Юра ( Doc ) і Саша ( Flagman)

Зображення]

І до кінця дня тиша вечері знову кормлюсь і підкідаю в свім трошкі пилящіх бойлів

Зображення

Був також смачний шашлик і юшка розмова з друзями і відпочинок.

ЗображенняЗображення

Ранок був жахливий температура впала аж до мінус 3 все залишене на столі замерзло,

Зображення

Посидівши ще декілька годин почав збирати снасті, і вже після обіду я був вже дома відпочивший задоволений. Дякую Юрі за смачний шашлик.
Олександрові (Sniper) за транспорт.
Сашкові і Ромі за компанію.
Ось таке в мене було відкритя.

P.S чуть не забув годувався я зерно сумішю двічі на добу заправлену аміно сиропами ТМ Rocket baits та додаваня пелетсу Halibu від «CarpZoom»

ЗображенняЗображення

результат два красеня і велике задоволеня :) :) :)

За це повідомлення автора тімі подякували: 6
Doc (08 квітня 2014, 22:29), flagman (13 квітня 2014, 20:51), Komandos (09 квітня 2014, 05:27), Sniper (08 квітня 2014, 22:34), Vovan (09 квітня 2014, 08:49), Юра (10 квітня 2014, 07:25)
Рейтинг:23.08%

тімі

Повідом.: 74
Подякував (ла): 535 раз.
Подякували: 138 раз.

Далі

Повернутись до Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість