Корчин

Повідомлення з поля бою :)

Корчин

Повідомлення BORODA » 11 серпня 2014, 21:36

Шановна громада Всім привіт!!!!!!!!!!!!!
Так як звіти з карпфішингу у нас окрім Рокет школи ніхто не пише, хочу всіх закликати до такої цікавої та захоплюючої ловлі коропа.
І так з 9-10 серпня вирушаю на відпочинок (До речі як на мене то карпфішинг і відпочинок дуже сумісні речі).Я відправивився в мальовничий куточок Рівненської області село Корчин.

Приїхавши на водойму спілкуємося з охороною ,та вибираємо вільний сектор.Розмістилися біля липи.
Ну,а далі класика жанру:род под,сигналізотори,палатка та все інше.
Саме цікаве відбувалося у вечірній та нічний часи, довго описувати не буду,я думаю,що не всім це цікаво.Почну з перших "паравозів" та фото місцевих жителів.

Короп та Білий Амур клював активно,брав оснастку дуже впевнено та без вагань,а сюрпризом цієї риболовлі стала ось ця пані,яка зачепилася за крючок оснастки на дні.

Зранку та під час дня була ще парочка рибин(фото додаю).

Риболовля видалася дуже активною та повчальною, тому що, сектор був дуже закаряжений,а в таких тяжких умовах рибалити особисто мені не доводилося.Ну, а на закінчення звіту ше підбірка пару красивих сімейних фото.

Всім риболовам хто прочитав мій звіт хочу побажати великих трофеїв НХНЛ та мирного неба.
P.S. кого цікавлять такі питання як:на що клювало,яка ціна квитка,яка доля риби та інші прошу писати в п.п. буде можливість відпишу з повагою BORODA ;) ;) ;)

За це повідомлення автора BORODA подякували: 5
AndreyK (12 серпня 2014, 15:20), expert (12 серпня 2014, 07:30), kesha (11 серпня 2014, 22:26), Konstantin (12 серпня 2014, 14:09), Юра (12 серпня 2014, 07:22)
Рейтинг:19.23%

BORODA

Повідом.: 36
Подякував (ла): 36 раз.
Подякували: 71 раз.

Повернутись до Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість