Спінінгові катушки

Спінінги, котушки, шнури і т.д.

Re: Спінінгові катушки

Повідомлення Кулібін » 19 грудня 2011, 17:06

КФ це був початок дороги УЛ рибалки так підвернулось ,а катуху вирішив брать зразу серйозну. НА рахунок АЙРОКА, созвонювався з Сашою Черпаком хотів бути третім хто робив заказ ,але 732s небуло ,Т я нехочу. Ловить буду тільки з лодки,сугубо для мікрухи. і довших моделей не хочу. Покупку планую на початку 2012 ,бо на носі свята і хочеться без накладок.

За це повідомлення автора Кулібін подякували: 3
kesha (19 грудня 2011, 21:44), Muksun (21 грудня 2011, 23:34), PILORAMA (01 березня 2012, 09:35)
Рейтинг:11.54%

Кулібін

Повідом.: 46
Подякував (ла): 190 раз.
Подякували: 87 раз.

Повідомлення Л И С » 24 січня 2012, 00:10

trans написав:
Л И С написав:Spro Passion 710..... и вообще эта катуха мне по душе,не знаю как Вам.

Останнім часом взагалі чув багато схвальних відгуків саме про катушки Spro - якщо не помиляюсь при обговоренні катушок RYOBI була рекомендація купляти Spro - типу катушка та сама, але якість збирання набагато краща.

До речі Ваша катушка мені дуже нагадує RYOBI ECUSIMU, можливо і шпулі взаємозамінні ?

Да,Вы правы,это индентичные катушки,такое впечатление что сделаны на одном заводе,даже детали одинаковые.Мелкими экусимами не пользовался сравнивать не могу,а вот 3000 работала у меня без проблем,но Вы же понимаете другие веса и шнуры.Имею заубер 1000 ,тяжолая очень но на микрухе работала не плохо но только на коротких палках,поставил на 2.40 и стала петлить чутли не на каждом забросе,что я не делал ничего не помогло(сам занимаюсь ремонтом),а вот шпуля от нее стала на спроху один в один,даже регулировать шайбами не пришлось.Но это все субъективно,так как в бюджетных катушках что качество сборки,что работа механизма в целом существенно разнятся,поэтому по одной катушке судить не стоит,может мне просто такая попалась.Да и я бы никогде ее не поставил на свой спининг,но приизошла такая ситуация что пришлось поставить,а покупать что нибудь не хотелось,так и рыбачу до сих пор и думаю стоит ли менять. :D

За це повідомлення автора Л И С подякували: 3
B.B.B. (24 січня 2012, 09:16), expert (25 січня 2012, 00:49), Muksun (24 січня 2012, 10:28)
Рейтинг:11.54%

Л И С

Повідом.: 27
Подякував (ла): 36 раз.
Подякували: 76 раз.

Повідомлення expert » 25 січня 2012, 01:01

Л И С написав:.Имею заубер 1000 ,тяжолая очень но на микрухе работала не плохо но только на коротких палках,поставил на 2.40 и стала петлить чутли не на каждом забросе,что я не делал ничего не помогло(. :D

Це скоріше за все через те, що ЗАУБЕР ложить витки шнура один за одним паралельно. В ЕКСІЇ , цього ж виробника витки шнура переплітаються і петлі практично не сходять на тонких шнурах.Стверджувати не берусь, можливо я і помиляюсь.

За це повідомлення автора expert подякували: 2
PILORAMA (01 березня 2012, 09:36), Л И С (25 січня 2012, 20:37)
Рейтинг:7.69%

expert

Повідом.: 1381
Подякував (ла): 970 раз.
Подякували: 1771 раз.

Повідомлення trans » 25 січня 2012, 09:11

expert написав:Стверджувати не берусь, можливо я і помиляюсь.

Не помиляєшся, Ваня - в одній намотка пряма, в іншій- "хрестообразна".
Напишу і своє твердження - (воно можливо викличе і суперечності) - для роботи з тонкими шнурами краще Ексія, для роботи з товстими - Заубер, для універсальної роботи - Екусіма :) (прада потрібно досить прискіпливо вибирати - досить багато неякісної зборки).

За це повідомлення автора trans подякували: 5
Aleksey (25 січня 2012, 09:42), expert (25 січня 2012, 14:56), Muksun (25 січня 2012, 20:46), PILORAMA (01 березня 2012, 09:37), Roma (25 січня 2012, 09:44)
Рейтинг:19.23%

trans

Повідом.: 129
Подякував (ла): 804 раз.
Подякували: 405 раз.

Повідомлення Л И С » 25 січня 2012, 20:38

expert написав:Це скоріше за все через те, що ЗАУБЕР ложить витки шнура один за одним паралельно. В ЕКСІЇ , цього ж виробника витки шнура переплітаються і петлі практично не сходять на тонких шнурах.Стверджувати не берусь, можливо я і помиляюсь.

Да,конечно,заубер имеет безконечник ,а дополнительная шестерня уменьшает нагрузку и замедляет ход шпули,по этому витки укладываются один за другим,что изменить регулировкой не возможно.Плюс в обслуживании эта шестеня доставляет неудобства. :evil:

За це повідомлення автора Л И С подякував:
PILORAMA (01 березня 2012, 09:37)
Рейтинг:3.85%

Л И С

Повідом.: 27
Подякував (ла): 36 раз.
Подякували: 76 раз.

Повідомлення Кулібін » 29 березня 2012, 21:38

Придбав шнур для мдж Дайва турнамент 4 лб. мрія здійснилась. думав ,що намотка шнура не є глобальна проблема . катуха Дайва фріам Кікс1500. на шпулі був шнур каст евей 10 лб. Змотав його до бекінга. Змотав в бекінг і поміряв його довжину . Так ,як новий шнур 008 і бекінг взяв лесу 0.15 .добавив до довжини+30м ,прив,язав шнур і почав намотку. Шур намотався з зворотнім конусом 1мм від бурта. профіль намотки мені не сподобався і я перемотав шнур зкатухи на катуху ,але результату не вийшло. Поїхав в Н Двір складаю новенький ул комплект МК КЖЛайт - заброс і борда. П,,,,,, _ відрізав метрів 8 шнура ,очі вже не молоді. Так іне намочивши спін вирішую звалювать і розібратись з проблемою спокійно. Візуально бачу ,що шнур ніби скручений і сама намотка не тугенька ,а з слабинкою. Бачу,що шось нахімічив. Їду до Роми прямо на роботу . Його резюме _зворотній конус треба шайбу. Але конструкція Кікса відмінна від катух де можна підложить шайбу. Дзвоним до Сіврика . Коля каже ,шо так і є до 2500 мотає зворотнім конусом ,а в більшому розмірі бочечкою. Ітакож були бороди при підмотці 1мм до бурта. Починаю мозковий штурм. Пригадую ,що Ростиславовичз Млинова продавав Кікса ,а Він чоловік дуже компетентний в багатьох питаннях. Дзвоню до АндрюшіК,знаю в нього має бути номер Петра. Дзвінок до Петра,розповідаю про проблему. Він коментує ,що на тонких шнурах Кікс дає ХЕРОВАТИЙ профіль і потрібно це діло поправляти частково в руч ному режимі.Обірвалась розмоа -закінчились гроші. Може щось і не договорив. Зранку з товаришем іду на луг ,розмотую шнур знімаю закрутку пройшовши пальцями по всій довжині,відрізаю 15метрів бекінгу ,бо Петро сказав треба 2ммвід бурта .Починаю намотку тугеньку достатньо поновому. Намотав метрів30 дивлюсь недомотує до внутрішнього борту.Тупо руками пробую домотувать ,незручно мішає скоба ,але трошки підмотав далі знову корбою,але туга намотка. В підсумку намотав шнур туго затягнутим вміру фрикціоном з відстанню 2-2,5 ммвід бурта але профіль знову зворотній ,але не дуже крутий. Приблизно як на фотці яку виклав Кум декількома постами вище. Мооже хтось підскаже ,що я зробив не так ,і чи дійсно на Кіксах не регулюється профіль намоти шайбами. Фотки виложив. Буду вдячним почути Ваші думки.

Зображення
Зображення
Кулібін

Повідомлення a-platon » 30 березня 2012, 08:27

маю КІКС 2000 проблема дійсно існувала намотка була у ось в такому вигляді )( вігнута всередину
дане питання вирішив просто але трохи погрався :D
бекінг починав намтувати вручну у вигляді горбика по середині шпулі і він після кількох невдалих
спроб получився доволі високий десь2-3мм
і ось що з цього получилось
можливо підмотавши там де є заглиблення ви досягнете бажаного результату
Успхів ;)
Зображення
a-platon

Подякував (ла): 94 раз.
Подякували: 227 раз.

Повідомлення Кулібін » 30 березня 2012, 21:20

Дякую ,що выдгукнулись. Сьогодні мав нагоду, потрапитив в Сапсан де мав зустрітись з Віком.захватив х собою катушку. При спілку ванні з Миколою до розмови підключилось декілька людей,що також чекали Віктора. З,ясувалось ,що вони також користуються Кіксами.Профіль намотки аналогічний 2мм від краю бурта і слово борода взагалі чуже на протязі цілого сезону. Побажали мені не чудить з катухою ,а розслабившись отримувати задоволення від процесу з новеньким МК КЖЛайтом. Дякую всім хто прийняв участь в обговоренню мого головного болю і на сусідньому сайті також.
Кулібін

Повідомлення Tarik » 01 липня 2013, 16:57

Видео о том, как собрать правильно ультралайтовую снасть для ловли на микрокелебалки.

За це повідомлення автора Tarik подякував:
KacIIep (01 липня 2013, 19:42)
Рейтинг:3.85%

Tarik

Повідом.: 91
Подякував (ла): 0 раз.
Подякували: 93 раз.

Поперед.

Повернутись до Знаряддя та обладнання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість