Кубок "Антилопи Гну" РОФРС 12,11,17, спінінг-берег

Змагання та Фестивалі, які проводять організації, що не мають відношення до ФРСУ

Re: Кубок "Антилопи Гну" РОФРС 12,11,17, спінінг-берег

Повідомлення Bizba » 11 листопада 2017, 16:09

Зареєструйте
Безбородов Михайло
Bizba

Повідом.: 28
Подякував (ла): 20 раз.
Подякували: 95 раз.

Повідомлення And_rv » 11 листопада 2017, 17:09

Нiкiтiн Сергiй
And_rv

Повідом.: 3
Подякував (ла): 4 раз.
Подякували: 1 раз.

Повідомлення B.B.B. » 11 листопада 2017, 19:52

Спонсор та партнер Кубку виробник силіконових приманок для спінінгової ловлі - компанія "WIST"
https://www.facebook.com/wist.sale?fref=nf
ЗображенняЗображення
B.B.B.

Повідом.: 564
Подякував (ла): 463 раз.
Подякували: 424 раз.

Повідомлення kesha » 14 листопада 2017, 15:07

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Справжні рибалки уху не їдять. Вони нею закушують...

За це повідомлення автора kesha подякували: 4
Doc (14 листопада 2017, 16:14), romanyk_y (15 листопада 2017, 07:21), taras (14 листопада 2017, 19:04), КОТ БАЮН (29 листопада 2017, 01:18)
Рейтинг:15.38%

kesha

Повідом.: 1224
Подякував (ла): 652 раз.
Подякували: 2638 раз.

Повідомлення MelnykIvan222 » 26 листопада 2017, 18:01

Кубок "Антилопи Гну" РОФРС 12,11,17, спінінг-берег
  Отже, розпочну свою історію! Після участі у фестивалі, який проводив мій хороший товариш Романюк Юрій, в мене виникло палке бажання ще хоча б разочок відвідати змагання зі спінінгової ловлі в цьому сезоні. І ось, на превелике щастя, така нагода з'явилася!
  Побачивши положення на форумі, без будь яких вагань реєструємося на даний захід. "Не можна пропускати такої заруби!" - подумав я, тим паче, це ,напевно, були останні змагання високого рівня організації у цьому спортивному сезоні! Дуже приваблювало те, що дані змагання проводилися на одній з моїх улюблених водойм Рівненської області. Водойма поблизу с. Обарів є прекрасним місцем для проведення будь яких змаганнь зі спінінгової ловлі.
  Вечір перед змаганнями був дуже хвилюючим та клопітким. Перемотування шнурів, заготівля монтажів, перебір приманок - все це відомо кожному спортсмену - спінінгісту! За ціль я собі поставив найвищу планку - перемога на даних змаганнях, тому проколів у снастях не повинно було б бути. Чітко все підготувавши та склавши сумку, вдалося заснути аж о другій годині ночі.
  Ранок. Детально все перевіривши, разом з колегами по захопленню вирушаємо на Кубок "Антилопи Гну ". Прибувши на водойму о восьмій годині ранку, реєструємось та починаємо складати свої комплекти. Я виступав зі своїм улюбленим Graphiteleader Finezza Prototype GOFPS 762UL-T + Daiwa Luvias 12 2506 + Berkley Nanofil 0.04. Склавши комплект, вирішую підійти привітатися до шановного Міхненка Олександра та запитати у нього, з якого місця ми будемо розпочинати ловлю. Відверто кажучи, інформація, яку я отримав була для мене неприємною, оскільки я не мав ніякого уявлення, як будувати свою ловлю в зоні від пляжу до берізок, знав тільки те, що хороший старт вирішував надзвичайно багато. Навіть не пам'ятаю, які номери стартів у мене були, але скажу що вдачі у мене "хоч відбавляй". Зайнявши вільний сектор у зоні, чекаю на сигнал старту. З перших хвилин ловлі, я активно почав експерементувати з вагами, приманками та їхнею подачею, але не зумівши заробити жодного контакту з рибою за 20 хвилин ловлі, я зрозумів що справи у мене кепські. Перебігши у вільний сектор біля Юри Романюка та побачивши у його баклажці дві риби, однією з яких був явно окунь за 100 грамів, я трішки почав падати духом, адже до кінця першого старту залишається трохи менше п'ятнадцяти хвилин, а я досі з нулем. Десь за 5 хвилин до кінця, я змінюю ще один сектор та все-таки ловлю цього бідного окуня на 25 грамів, який в подальшому, стане дуже важливою рибкою сьогоднішнього дня. Після процедури зважування я був дуже розчарований своїм результатом, оскільки люди поналовлювали більше ста грамів риби. Я зі своїм двадцяти п'яти грамовим окунем посів 11 місце у зоні. "Добре хоч вдалося відійти від нуля" - подумав я та попрямував до наступної зони.  
  На тренуванні мені вдалось чудово половити рибку у перших та останніх секторах на дамбі. Добре розумівши, що зі своїм восьмим стартом я не матиму змоги потрапити у перспективний сектор, все ж таки стаю у вільний сектор біля Віжанського Віталія та Юри Романюка, прив'язую вольфрамовий шарнір вагою 1 г, одягаю на гачок активний віброхвостик nano minnow від "Crazy Fish" та розпочинаю свою ловлю. З перших проводок я зрозумів, що рибка у секторі є і вона активно харчується. Все що тільки залишалося зробити, це активно попрацювати з нею. За 20 хвилин ловлі у моїй баклажці плавала хороша кількість окунів. Як тільки покльовки у секторі завершилися, я відразу вирішив його змінити. Біжу у кінець зони, стаю у вільний сектор та з другої ж проводки знімаю ще одного полосатого. До кінця старту залишалося приблизно 15 хвилин. На черговій проводці я відчув дивну підтяжку, зробив підсічку і зрозумів що на гачку далеко не окунь спортивного розміру. Рибу відразу вдалося підтягнути до берега, і яким було моє здивування, коли я побачив що на гачку опинився короп вагою далеко за 5 кг. Не буду детально описувати процедуру виважування, скажу тільки те, що боротьба з такою красивою рибою на ультра - легкий спінінг діставляє хвилю незабутніх емоцій на довгі роки. Поки я боровся з тим поросям, спортсмени вже зважили свою рибу. Не хотівши сильно затримувати себе і решту спортсменів, вирішую зважити свою рибу під час виважування. Зважування показало загальну вагу всіх окунів - 256 грамів і це означало тільки одне - перше місце у зоні. Діставши коропа з води та пройшовши коротку фотосесію, разом з іншими спортсменами прямую до іншої зони.
  Наступна зона являла собою акваторію з штучним острівцем. На тренуванні рибка чудово ловилася в двух секторах на 4 г, і в один з цих секторів мені вдалося таки стати. Головною потребою було те, що приманку на такій вазі потрібно було класти під самий берег острівця. І на превеликий жаль, в моєму випадку дана техніка ловлі не принесла бажаного результату під час туру. В той час, як Юра Романюк мав у своїй баклажці 3 окуня, я ледве зміг спіймати одного окуня. Вирішую стати у сектор біля Міхненка Олександра та спробувати половити рибку на ближній дистанції. Поки я перев'язувався з чотирьох грамів на один, Міхнеко Олександр спіймав окуня з дальної дистанції. Вирішивши не гаяти часу, ставлю 3 г вольфрам з nano minnow та з першої ж проводки ловлю окуня. Активно перебираючи приманки від "Crazy Fish", вдалося зловити ще 4 - 5 окунів і з загальною вагою 171 г посів 4 місце у зоні.
  Далі була перерва, під час якої суддя підраховував результати після першого туру та під час якої один з організаторів даних змаганнь Міхненко Олександр заінтригував кожного спортсмена. Він росказав захоплюючу історію про те, яким має бути дизайн кубку для переможця та історію його винекнення. Під час опису головного призу того дня, в кожного спортсмена в очах з'явилися "іскри" і всі захотіли перемоги. Після першого туру я опинився на третій позиції, Романюк Юрій став другим у зоні, ну а перше місце було за Черпаком Олександром. Дізнавшись результати підрахунків, серйозно налаштовуюсь на "дику зарубу" в другому турі.
   Другий тур розпочинався з тієї ж самої зони, що й перший. Чіткого плану в мене не було, але я прекрасно розумів, що від виступу в першому старті залежатиме практично все. Як тільки прозвучав сигнал старту, я відразу почав шукати рибу на дальній дистанції. Зробивши порядку п'яти проводок, вирішую перев'язатися з 3-х грамів на 1 г і змінити сектор. Знову ж таки побіг у вільний сектор на пляжу біля Юри Романюка. Не встиг я зробити першу проводку, як Юрко вже тягне окуня. Я відразу вирішив поекспериментувати з проводками і практично з другого закидання зловив першого окуня. Далі в мене справи йшли так, як хотілося, я мав регулярні клювання та час від часу половлював окунів. На момент, коли практично в усіх спортсменів було по 1-2 окуні, я мав у своїх баклажці 6 окунів. Йшовши на зважування, я був впевнений, що знову взяв одиничку в зоні, але не так склалося, як гадалося. В цьому старті в ловлю включився дуже досвідчений спортсмен Волохов Микола, і як результат, зайняв перше місце в зоні, обійшовши мене на 42 грами. В цьому старті я ловив рибу на ближній дистанції, в той час як Волохов Микола знайшов рибку на дальній дистанції. "Трішки недопрацював до першого місця " - подумав я, і покрокував до зони на дамбі.  В цьому старті головні претенденти за кубок Черпак Олександр та Романюк Юрій виступили вкрай погано. Стало зрозуміло, що я вийшов на перше місце і далі починається найтяжче. Я перший раз у житті переживав ці прекрасні відчуття відповідальності та ейфорії, потрібно лише тільки закріпити результат та не дати послаблення, адже інщі спортсмени теж "голодні" до перемоги та ні в якому разі не збираються здаватися. На п'ятий старт налаштовуюся дуже серйозно.
  Розуміючи, що зі своїм одинадцятим стартом я аж ніяк не потраплю в сектор, в якому в першому турі зробив практично весь результат, займаю вільний сектор в центрі зони. Зі старту почав обловлювати прибережну зону, але не заробивши жодного клювання на 1 г, вирішую перев'язатися на 3 г вольфрам та пошукати рибку на дальній дистанції. Поки перев'язувався, помітив, що один з секторів, який працював на тренуванні звільнився, і я, не гаючи часу, перемістився туди. На першій ж проводці 3-х грамів заробляю чітку клюваку та реалізовую її. Піймавши ще 2 окуня в цьому старті і з загальною вагою 86 г займаю 4 місце у зоні. Попереду останній шостий старт, який був  вирішальним і який, міг стати фатальним для мене. Я прекрасно розумів, що рибка дуже пасивна і що в ті сектори, в яких спортсмени зробили хороші результати в цій зоні, я ніяк не потраплю. Я вирішив стати у сектор, в якому ловив у другому старті цієї зони першого тура, і як потім виявилося, моє рішення було вірним. Прив'язавши 3 г я з першої проводки спіймав окуня. Далі ловля велася у високому темпі, практично з кожної третьої проводки я витягував з води окунів та час від часу змінював приманки, оскільки рибка дуже швидко звикала до приманок ( працював за схемою 1 приманка = 1 риба ). За 20 хвилин до кінця я мав вже трохи більше 150 грамів риби, і був певен, що йду першим. Певно, Черпаку Олександру не дуже сподобався такий хід подій, і він, ставши в сектор недалеко від мого, продемонстрував справжній майстер - клас з лову окуня на мормишку в березі. За п'ять хвилин до кінця старту в нас з Олександром було по 6 окунів, і буквально протягом 2-х наступних хвилин ми з Олександром Черпаком робимо дуплет. Пролунав сигнал фінішу, і це означало, що я став переможцем у сьогоднішніх змаганнях. Ось так вирішальний шостий старт переріс у цікавий двобій. Загальний рахунок по рибах 7:7, але у Олександра було два більших окуня і з загальним результатом у 257 грамів Черпак Олександр зайняв перше місце у зоні. Я зі своїми сімома окунями та загальною їхньою вагою 214 г став другим.
  Поки я складав свій комплект, усі спортсмени фотографували надзвичайно красивий та оригінальний Кубок "Антилопи Гну" та медалі. Дійсно, дизайн нагород дуже вражаючий. Далі відбулася процедура нагородження. 3 місце зайняв мій хороший товариш - Романюк Юрій, 2 місце посів надзвичайно сильний спортсмен РОФРС Черпак Олександр, ну а перше місце зайняв я, ставши першим володарем Кубку "Антилопи Гну"! Головне - ніколи не здаватися та впевнено йти до своєї мети!
  Хочеться висловити подяку Міхненку Олександру та Черпаку Олександру за найвищий рівень підготовки змаганнь та компанії "Crazy Fish" за спонсорську підтримку та цінні призи!
  До зустрічі на водоймах України! З повагою, Мельник Іван!
Приєднані файли

За це повідомлення автора MelnykIvan222 подякували: 6
Cherpak (27 листопада 2017, 12:56), driver (26 листопада 2017, 21:42), kesha (27 листопада 2017, 23:25), romanyk_y (28 листопада 2017, 20:11), taras (27 листопада 2017, 07:43), КОТ БАЮН (29 листопада 2017, 01:18)
Рейтинг:23.08%

MelnykIvan222

Подякував (ла): 0 раз.
Подякували: 6 раз.

Повідомлення taras » 27 листопада 2017, 07:49

ваня ти був просто молодчага попрацюваву на всі сто старався
Востаннє редагувалось taras в 27 листопада 2017, 20:50, всього редагувалось 1 раз.
taras

Повідом.: 56
Подякував (ла): 364 раз.
Подякували: 35 раз.

Повідомлення Cherpak » 27 листопада 2017, 13:03

Шикарний звіт!!! Перечитуючи знову погрузився у ту зарубу. І дійсно боротися треба до останньої хвилини.
Ще раз вітаю з чудовим виступом і перемогою.
Cherpak

Повідом.: 293
Подякував (ла): 598 раз.
Подякували: 591 раз.

Повідомлення MelnykIvan222 » 28 листопада 2017, 17:36

Cherpak написав:Шикарний звіт!!! Перечитуючи знову погрузився у ту зарубу. І дійсно боротися треба до останньої хвилини.
Ще раз вітаю з чудовим виступом і перемогою.
Дуже дякую!
MelnykIvan222

Подякував (ла): 0 раз.
Подякували: 6 раз.

Поперед.

Повернутись до Змагання та Фестивалі, які проводять інші організації

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість