Як стати учасником змагань?

Змагання, які проводить Рівненська Обласна Федерація Риболовного Спорту

Як стати учасником змагань?

Повідомлення Дмитро » 28 листопада 2017, 15:41

Доброго дня риболови !Маю дуже велике бажання прийняти участь в змаганнях по береговому спінингу. Підскажіть будь-ласка як і де шукати проведення такіх заходів І з чого потрібно розпочати? Заздалегідь дякую!
Дмитро

Повідом.: 1
Подякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Як стати учасником змагань?

Повідомлення kesha » 28 листопада 2017, 17:00

Дмитро написав:Доброго дня риболови !Маю дуже велике бажання прийняти участь в змаганнях по береговому спінингу. Підскажіть будь-ласка як і де шукати проведення такіх заходів І з чого потрібно розпочати? Заздалегідь дякую!

Всі змагання анонсуються на цьому сайті або на сторінці РОФРС в Facebook ; https://www.facebook.com/ROFRS1/
А розпочинати потрібно з участі в змаганнях. Для цього потрібно зареєструватись . В цьому році сезон по спінінгу вже закритий , та можливо будуть якісь зимові фестивалі .
Справжні рибалки уху не їдять. Вони нею закушують...
kesha

Повідом.: 1286
Подякував (ла): 653 раз.
Подякували: 2664 раз.

Повідомлення romanyk_y » 28 листопада 2017, 20:09

Дмитро написав:Доброго дня риболови !Маю дуже велике бажання прийняти участь в змаганнях по береговому спінингу. Підскажіть будь-ласка як і де шукати проведення такіх заходів І з чого потрібно розпочати? Заздалегідь дякую!

Цієї неділі відбудеться фестиваль по ловлі спінінгом з берега на р. Стир, с. Малево. Якщо маєте бажання прийняти участь пишіть в ПП. Я буду їхати з Рівного, можу забрати.
romanyk_y

Повідом.: 151
Подякував (ла): 62 раз.
Подякували: 193 раз.

Повідомлення MelnykIvan222 » 28 листопада 2017, 21:08

romanyk_y написав:

Цієї неділі відбудеться фестиваль по ловлі спінінгом з берега на р. Стир, с. Малево. Якщо маєте бажання прийняти участь пишіть в ПП. Я буду їхати з Рівного, можу забрати.
Мене забереш?
MelnykIvan222

Повідом.: 5
Подякував (ла): 0 раз.
Подякували: 7 раз.

Повідомлення romanyk_y » 29 листопада 2017, 08:05

MelnykIvan222 написав:
romanyk_y написав:

Мене забереш?

Ванька полюбом заберу з Рівного :D :D :D
romanyk_y

Повідом.: 151
Подякував (ла): 62 раз.
Подякували: 193 раз.

Повернутись до Змагання, які проводить РОФРС

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість