Чемпіонат Рівненської області спінінг берег 21-22,04,18

Re: Чемпіонат Рівненської області спінінг берег 21-22,04,18

Повідомлення Баракуда Діма » 19 травня 2018, 20:46

Баракуда Діма написав:Всім привіт. Нарешті дописав коротенькі звіт по чемпіоноту області.
Після тренеровки стало зрозуміло, що змагання будуть нелегкі і кожна рибка буде на вагу золота.Але саме головне ми визначилися з приманками(Polaris,tipsi від Crezy Fish. Єдине що потрібно було обдумати дистанцію лову,а вона була різна в кожній зоні,тому вирішено було брати по дві палки:берег-1гр,дальняк-3-5гр.
Довгий тиждень роздумів по тактиці,стратегії і ми нарешті на озері. Останні обговорення під ранковий чайок і вбій.
1-й етап
Витягую порівняно поганий старт (15,8,2) і стаю не там де хотів, а де залишилось. Взрив петарди і почалось. Перших пару закидань не дало результату,а в сусіда зліва ВИХІД. І не просто вихід ,а клюють бонуси по 150-200 гр,я максимально наближаюсь до його сектору роблю закидання в мене нуль, а він тягне. Вихід закінчився ,але за перших 15хв він взяв зону (в нього було 6-7 риб),подумав я. Як виявилось я не помилився. За перший старт,змінюючи кольори та приманки, я виловив декількох матросів і був далеко за середину і це мене не тішило. Друга година пройшла приблизно в тому дусі ,але знаючи що в мене перший старт я дивився де більше відловлювались і складав план на третю годину. Стартанув я Polaris в 14 кольорі перших 15-20 закидань дали окунчика. Змінюю полярика на полярика в 30 (дав мені напарник Юра перед туром і тут почалося... На зважування я прийшов з 8 рибками, що мене витягло на 8 місце(не дуже гарне місце,але на багато краще чим було).
Невеличкий перепочинок і знову вбій.
Другий тур.Витяг 16 старт,все перспективне уже занято, стаю у вільний сектор. Хожу по зоні,результат не дуже, пару рибок. Після першого часу бачу більшість риби з крою зони і відповідно після грудка йду максимально в край. Дуже дивно відловився. Враховуючи ,що був сильний вітер, я відловився в півметра від берега , причому це було десь з десяток окунців. Зловивши ще пару в третьому турі це мене закріпило на третьому місці в турі. Хлопці також гарно відловились і ми командою після двох турів в трійці. Це нас радувало,але потрібно було закріпитися.
Ввечері за вечерю кожен розказав про свою зону ,де краще клювало на що клювало. І з чітким розумінням зон і в надії ,що буде якась закономірність і рибка не закриє рот , ми лягли спати.
Ранок. Не спиться. В голові прокуручую все проговорене і ще раз розложую все" по полочках".
Ні що так не втомлює як очікування...
І тут жереб мені подарував 2-й старт. Я з надією йду в сектор який ще вчора запланував. А тут мимо,"мимо каси". Дивлюсь по зоні кльов не дуже,бачив пару рибок у людей,а в мене після півгодини нуль. Перевіряю кожен сектор на грам і на чотири . І тут отримую довгожданне клювання з бровки на Тіпсі і не величкий окунець в мене в садку. З двома окунцями закінчив годину . Другий і третій старт я провів на дальнячку міняючи Тіпсі і полярис. І так стратегією дальнячка я третій. Що дуже мене радувало . По дорозі до лагеру набираю Микиту і Юру. Вони також вище середини .
І тут довгожданний момент- нагородження. Ми ДРУГІ!!! Ура!!!
Дякую організаторам та суддям за гарно проведенні змагання,а також всім спортсменам за компанію та боротьбу.
Баракуда Діма

Повідом.: 135
Подякував (ла): 769 раз.
Подякували: 93 раз.

Поперед.

Повернутись до Архів - 2018

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість