Кубок Рівненської області поплавок 2017.

Re: Кубок Рівненської області поплавок 2017.

Повідомлення Custo » 19 вересня 2017, 19:10

Завершився кубок Рівненської області поплавок, а з ним і спортивний поплавочний сезон 2017 в нашій області. Цього року на Рівненщині відбулося три рейтингові змагання, які наша команда «Хижий лин» аж ніяк не могла пропустити, зокрема і кубок області, який відбувся на міському озері Басів кут. В змаганнях прийняли участь команди з Рівного та Стрия. Хоча учасників було не багато, але всі трималися на рівні та показали достойні результати, що не може не радувати. Також ці змагання відзначилися рекордними уловами в порівнянні з попередніми: улови спортсменів сягали майже 7 кілограмів за чотири години, раніше з вагою в 3 кг можна було брати зону, а тепер приходиться добре постаратися.
Тепер все по порядку: Команда «Хижий лин» в складі Кобизєв Володимир та Ковальський Роман прибули на місце проведення в п’ятницю після обіду та почали розбивати табір та допомагати суддям в розмітці зон та секторів. Також з вечора прибули гості зі Стрия команда "Dorado". Після дружньої зустрічі та спілкування з хорошими друзями та спортсменами я відправився додому, а мій напарник залишився ночувати на березі разом з гостями. Наступний день видався нелегким. Все почалося з того, що я автоматично виключив будильник та проспав, швидко зібравшись я добираюсь на місце змагань. Всі учасники вже на місці та активно готуються, замішують корм … Мій напарник Володимир також не втрачаючи часу замішується, поділивши корм я також приступаю до цього клопіткого процесу. Було прийняте рішення закормлювати дві точки: ближню під короткий мах(2.5 – 3.5м) та дальню під штекер 11.5м. Відповідно і корм вибрали: Flagman Pro Competition Special Bream 2кг + кормовий мотиль на ближню дистанцію та Flagman Gold Super River Bream + Flagman Gold Super River Roach + Грунт Flagman Professional + Flagman Pro Competition Copra Melasse та кормовий мотиль на дальню, замішавши на воді збагаченій меласою від Flagman.
Далі відкриття змагань, жеребкування, підготовка сектору, стартовий за корм і звучить сигнал старту. Я в зоні А 2сектор,закормивши під штик 15 шарів з руки та 5 прикормочною чашкою зі старту ловлю першу рибу- це була плотва. Початок хороший, заводжу штекер і знову непогана плотва витягує резину, ще підряд декілька риб і тиша. Ще декілька разів завівши штекер в пусту, помітив як в сусідньому секторі спортсмен зі Стрия активно катає штекер (ловить крупну уклейку). Переходжу на ближню дистанцію, активно кормлю рідким кормом під махалку 2.5м, починаю набирати непоганий темп, але уклейка не така крупна, як у сусідів. Декілька разів пробував повертатися до штекера та плотви там не було. З середини туру розпочинає дути сильний вітер, який до кінця туру тільки усилювався та сильно заважав ловити. З посиленням вітру пропала і уклейка з ближньої точки, пробую дальню: вдається підловлювати некрупну уклейку штиком , так і проловив останню годину. Прозвучав сигнал фініш , зважування показало, що я 2 в зоні з вагою 3030кг. поступившись Денису Дубичу, який зміг поставити плотву та наловити 4750кг. Моєму напарнику вдалося взяти зону В з вагою 6900кг. Як виявилось в зоні В риба клювала краще і улови сягали за 4кг. За підсумками першого туру ми перші. Після завершення та збору учасників Володимир провів презентацію новинок лєсок та гачків від компанії FLAGMAN. По завершенні учасники відправилися відпочивати та готуватися до другого туру.
В другому турі ми вирішили не змінювати тактику: ті самі дистанції і склад прикормки, порадившись з напарником вирішуємо більше часу приділити маховій ловлі. Я розміщуюсь в зоні В у 8 секторі, встановлюю платформу, оснащую кити та махалки, промірюю глибину та очікую сигналу старт. Цього разу часу на підготовку було більше, так як корм я замішав ще до жеребкування. Після старту починаю розгодовувати ближню точку, перших 10 хв рибка не проявляє ніякої активності, в цей час в сусідніх секторах вже активно ловлять уклейку та плотву. Пробую ловити штекером, є покльовки, але нема реалізації , ловлю дві уклейки та повертаюся до махалки. Пробую розворушити рибку в березі, експериментую з глибиною та наживками, а час проходить, конкуренти ловлять. Нарешті і у мене почались покльовки, продовжую активно пере закидати та догодовувати рідким кормом, згодом набираю непоганий темп ловлі уклейки, влітають досить непогані екземпляри. В сусідніх секторах 5-6метровими махами непогано ловлять плотву. За дві години до завершення туру відбувається затяжна покльовка на глибині в 40см, підсічка і зачотна плотва у мене в садку. Збільшую глибину, закидаю і знов затяжна плотви на покльовка, підсічка – мимо, продовжую активно подавати рідкий корм під поплавок. Пробую підбирати гачок та підсікаю ще декілька непоганих плоток. Збільшую ще трохи глибину та чіпляю на гачок мотиля і пішла жара. Швидко починаю набирати темп, висмикуючи одну за другою непоганих пліток. Уклейочна махалка Milo redheart 2.5м справлялася з такою ловлею на ура. Ключик підібрано, останню годину активно наповнюю садок плотвою, не збавляючи швидкості. Прозвучав завершальний сигнал, зважування – і я перший в зоні з вагою 6595кг. Пізніше дізнаюся, що мій напарник Володимир також перший у своїй зоні, наловивши 6820кг. За підсумками змагань наша команда займає перше місце – кубок області наш! В особистому заліку отримую бронзову медаль, напарник виборює золото, а срібло дістається спортсмену Денису Дубичу.
Хочу подякувати усім учасникам за активну участь та чесну боротьбу, суддям за підтримку належного порядку на змаганнях. Особлива подяка генеральному спонсору компанії FLAGMAN за допомогу нашій команді та підтримку поплавочного напрямку в Рівненській області. Також велика подяка постійним спонсорам магазину «Окуньок» та компанії «Мегамікс».

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

За це повідомлення автора Custo подякували: 3
chinta (19 вересня 2017, 20:04), driver (19 вересня 2017, 19:20), taras (20 вересня 2017, 06:17)
Рейтинг:11.54%

Custo

Повідом.: 154
Подякував (ла): 199 раз.
Подякували: 164 раз.

Поперед.

Повернутись до Архів - 2017

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість