Форум Рівненської Обласної Федерації Риболовного Спорту • Пошук

Пошук дав 434 результатів

Повернутись до розширеного пошуку

Re: FLAGMAN - КуБок Рiвненськоi областi з лову риби фiдером

Реєстрація:

1 .Команда "Баракуда" РОФРС
-Лопачук Дмитро
-Кобизєв Володимир
2 . Команда "LM" РОФРС
-Литвин Михайло
-Лекай Михайло
3. Matchfishing Rivne team
- Пасічник Руслан
- уточнюється
4 .Команда "Fishing Forever" РОФРС
- Майданець Тарас
- Міщук Микола
chinta
11 серпня 2018, 15:11
 
Форум: Фідер
Тема: FLAGMAN - КуБок Рiвненськоi областi з лову риби фiдером 2018
Відповіді: 7
Перегляди: 269

FLAGMAN - КуБок Рiвненськоi областi з лову риби фiдером 2018

ПОЛОЖЕННЯ FLAGMAN - Кубок Рівненської області з лову риби фідером 2018 р. Генеральний спонсор Изображение 1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ. Кубок Рівненської області проводиться з метою: - розвитку риболовного спорту в Рівненській області; - визначення кращих спортсменів та підготовки їх до участі у всеукраїнськ...
chinta
11 серпня 2018, 15:06
 
Форум: Фідер
Тема: FLAGMAN - КуБок Рiвненськоi областi з лову риби фiдером 2018
Відповіді: 7
Перегляди: 269

Re: Flagman - Кубок Рівненської області поплавок 2018.

Прошу зарегистрировать :
Команда "Flagman Rivne " РОФРС (м.Рівне)
1. Кобизєв Володимир
2. Ковальський Роман
chinta
10 серпня 2018, 15:23
 
Форум: Поплавок
Тема: Flagman - Кубок Рівненської області поплавок 2018.
Відповіді: 7
Перегляди: 212

Re: «Flagman Float Fest» м. Тернопiль 5.08.2018

Реєстрація виглядає так- 1. Руслан Грицина 2. Буць павло 3.Гладкий Роман 4.Потурняк Андрій 5.Онищук Антон 6.Скоропад Юрій 7.Палюх Олександр 8.Кобизев Володимир 9.Данилюк Олег 10.Тарас Шафранський 11.Палюх Артем 12.Музичка Ігор 13.Ковальської Роман 14.Щавурський Сергій 15.Легенький Мирослав 16.Книш Є...
chinta
02 серпня 2018, 17:10
 
Форум: Змагання та Фестивалі, які проводять інші організації
Тема: «Flagman Float Fest» м. Тернопiль 5.08.2018
Відповіді: 4
Перегляди: 288

Re: «Flagman Float Fest» м. Тернопiль 5.08.2018

Реєстрація виглядає так- 1. Руслан Грицина 2. Буць павло 3.Гладкий Роман 4.Потурняк Андрій 5.Онищук Антон 6.Скоропад Юрій 7.Палюх Олександр 8.Кобизев Володимир 9.Данилюк Олег 10.Тарас Шафранський 11.Палюх Артем 12.Музичка Ігор 13.Ковальської Роман 14.Щавурський Сергій 15.Легенький Мирослав 16.Книш Є...
chinta
31 липня 2018, 22:53
 
Форум: Змагання та Фестивалі, які проводять інші організації
Тема: «Flagman Float Fest» м. Тернопiль 5.08.2018
Відповіді: 4
Перегляди: 288

Re: «Flagman Float Fest» м. Тернопiль 5.08.2018

Реєстрація виглядає так-
1. Руслан Грицина
2. Буць павло
3.Гладкий Роман
4.Потурняк Андрій
5.Онищук Антон
6.Скоропад Юрій
7.Палюх Олександр
8.Кобизев Володимир
9.Данилюк Олег
10.Тарас Шафранський
11.Палюх Артем
12.Музичка Ігор
13.Ковальський Роман
14.Музичка Ігора товариш
chinta
30 липня 2018, 20:21
 
Форум: Змагання та Фестивалі, які проводять інші організації
Тема: «Flagman Float Fest» м. Тернопiль 5.08.2018
Відповіді: 4
Перегляди: 288
Далі

Повернутись до розширеного пошуку